Henri Frederic Boot (1877-1963)
Stilleven op schouw
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 96 x 79 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |