5. Kennemerse

Kennemerse

Kennemerse Kunstenaarskring (K.K.K.)

Er worden 1 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Henk Henriet - Twee Katwijker vissers - Tekening kopen? Bied vanaf 30!
Henk Henriet - Twee Katwijker vissers - Tekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

Eindtijd15-05-2022 om 19:07

Jaartal1939
TechniekPotlood
Afmetingen28 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst