5. Kennemerse

Kennemerse

Kennemerse Kunstenaarskring (K.K.K.)

Henri Frederic Boot - Stilleven op schouw kopen? Bied vanaf 475!
Henri Frederic Boot (1877-1963) Nederlands Stilleven op schouw
Afmetingen 96 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Henk Henriet - onbekend kopen? Bied vanaf 85!
Henk Henriet (1903-1945) Nederlands onbekend
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Henk Henriet - Urker visser kopen? Bied vanaf 95!
Henk Henriet (1903-1945) Nederlands Urker visser
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 54 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen