5. Liga Nieuw Beelden

Liga Nieuw Beelden

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1969

Liga Nieuw Beelden

Techniek Droge Naald
Afmetingen 39 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Jan Schoonhoven - XXV ( Delft grafiek) kopen? Bied vanaf 775!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands XXV ( Delft grafiek)
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 775
Direct kopen
Jan Schoonhoven - Formatie met lijst! kopen? Bied vanaf 345!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Formatie met lijst!
Afmetingen 73 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Direct kopen
Joost Baljeu - Structures, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 150!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands Structures, zeefdruk (groot)
Afmetingen 65 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Ger Lataster - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 77 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Jan van Munster - UITGAVE MET PYROGRAFIEËN. kopen? Bied vanaf 150!
Jan van Munster (1939) Nederlands UITGAVE MET PYROGRAFIEËN.
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Dick Cassee - Aurel, droge naald ets kopen? Bied vanaf 175!
Dick Cassee (1930-2023) Nederlands Aurel, droge naald ets
Techniek Droge Naald
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Joost Baljeu - Structures, complete map met 5 gesigneerde zeefdrukken (groot) kopen? Bied vanaf 595!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands Structures, complete map met 5 gesigneerde zeefdrukken (groot)
Afmetingen 66 x 101 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Armando - Kleurengiclee op Canvas DER TISCH Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 229!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee op Canvas DER TISCH Handgesigneerd.
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 229
Direct kopen
Corneille - Grote schaal/bord gelimiteerde oplage kopen? Bied vanaf 125!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Grote schaal/bord gelimiteerde oplage
Techniek Keramiek
Afmetingen 3 x 33 x 33 cm (h x b x d)
€ 125
Direct kopen
Corneille - Tuin der Lusten / Jardin des Delices XXL Groot - Handgesigneerd - 1991 - 11/50 kopen? Bied vanaf 2200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tuin der Lusten / Jardin des Delices XXL Groot - Handgesigneerd - 1991 - 11/50
Afmetingen 150 x 210 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.200
Direct kopen
Ernst Vijlbrief - Stifttekening kopen? Bied vanaf 45!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Nederlands Stifttekening
Techniek Stift
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Ernst Vijlbrief - Met aquarel ingekleurde pentekening kopen? Bied vanaf 49!
Techniek Aquarel
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Ernst Vijlbrief - Met aquarel ingekleurde pentekening kopen? Bied vanaf 45!
Techniek Aquarel
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Jan Montyn - Ets - 1973 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets - 1973
Techniek Ets
Afmetingen 49.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Theo Wolvecamp - Ingelijste zeefdruk: abstracte compositie - 1989 kopen? Bied vanaf 250!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Ingelijste zeefdruk: abstracte compositie - 1989
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 799
Direct kopen
Eugène Brands - 2 boeken kopen? Bied vanaf 89!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands 2 boeken
Techniek Hardcover
Afmetingen 32.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 89
Direct kopen
Jan Cremer - Zeefdruk, La Montagne Sainte Victoire - Ingelijst kopen? Bied vanaf 175!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Zeefdruk, La Montagne Sainte Victoire - Ingelijst
Afmetingen 83.5 x 106.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 185
Direct kopen
Corneille - Naakt met vogel in rood kopen? Bied vanaf 325!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Naakt met vogel in rood
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Direct kopen
Afmetingen 77 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Afmetingen 74 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.250
Direct kopen
Lucebert - Grote litho - 1993 kopen? Bied vanaf 199!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Grote litho - 1993
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Afmetingen 94.5 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Jan Montyn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 110!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 49.5 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Direct kopen
Piet van Stuivenberg - Inkttekening man op paard kopen? Bied vanaf 45!
Piet van Stuivenberg (1901-1988) Nederlands Inkttekening man op paard
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 20.5 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 45
Direct kopen
Corneille - Ingelijste zeefdruk: Oiseau né du paysage - 1992 kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste zeefdruk: Oiseau né du paysage - 1992
Afmetingen 78 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Ko Oosterkerk - "vogelliefde" kopen? Bied vanaf 65!
Ko Oosterkerk (1928-2012) Nederlands "vogelliefde"
Techniek Droge Naald
Afmetingen 49 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Afmetingen 90.5 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Wim Motz - Litho: zonnetekens - 1960 kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho: zonnetekens - 1960
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Corneille - Zeefdruk: Clown - 1994 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: Clown - 1994
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 32
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 41.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 239
Direct kopen
Frans de Jong - Sjabloondruk - 1979 kopen? Bied vanaf 50!
Frans de Jong (1921-2010) Nederlands Sjabloondruk - 1979
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Armando - Kleurengiclee GESTALT BLAU Handgesign kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee GESTALT BLAU Handgesign
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Aat Verhoog - Gezellig op 't bankje kopen? Bied vanaf 100!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Gezellig op 't bankje
Afmetingen 102 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Corneille - Litho - 1988 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho - 1988
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 79.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 53.5 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Corneille - 2 boeken, waarvan 1 gesigneerd kopen? Bied vanaf 99!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2 boeken, waarvan 1 gesigneerd
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
€ 99
Direct kopen
Theo Wolvecamp - Compositie in blauw en zwart kopen? Bied vanaf 150!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Compositie in blauw en zwart
Afmetingen 50 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 110 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Direct kopen
Corneille - Unique - zeefdruk - 1997 kopen? Bied vanaf 59!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Unique - zeefdruk - 1997
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
€ 59
Direct kopen
Corneille - Unique - Proefdruk kopen? Bied vanaf 100!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Unique - Proefdruk
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Simon Vinkenoog - Louter Genieten kopen? Bied vanaf 250!
Simon Vinkenoog (1928-2009) Nederlands Louter Genieten
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen