5. Liga Nieuw Beelden

Liga Nieuw Beelden

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1969

Liga Nieuw Beelden

Corneille - Ingelijste lithografie: de muzikale vogel, 1992 kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste lithografie: de muzikale vogel, 1992
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Jan Cremer - Jan Cremer – 2x ‘Sneeuw’ (ingelijste zeefdruk + gesigneerd boek) kopen? Bied vanaf 480!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Jan Cremer – 2x ‘Sneeuw’ (ingelijste zeefdruk + gesigneerd boek)
Afmetingen 74 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 480
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands ‘Umbrië’ (grote ingelijste zeefdruk)
Afmetingen 94 x 136 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Corneille - Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 199!
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Pierre van Soest - Fragmenten uit een dagboek kopen? Bied vanaf 35!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands Fragmenten uit een dagboek
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Hannes Postma - Afscheid kopen? Bied vanaf 50!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Afscheid
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Corneille - Getiteld OISEAU, ingelijst met ontspiegeld glas kopen? Bied vanaf 425!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Getiteld OISEAU, ingelijst met ontspiegeld glas
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Corneille - Oiseau, Femme Et Serpent kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vogel, vrouw en slang
Techniek Litho
Afmetingen 89 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Kees van Bohemen - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 259!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands gesigneerde zeefdruk
Afmetingen 69 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Simon Vinkenoog - Krijttekening: En plein vol - 1993 kopen? Bied vanaf 150!
Simon Vinkenoog (1928-2009) Nederlands Krijttekening: En plein vol - 1993
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Simon Vinkenoog - Krijttekening: L'oubér - 1993 kopen? Bied vanaf 150!
Simon Vinkenoog (1928-2009) Nederlands Krijttekening: L'oubér - 1993
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Afmetingen 92.5 x 68.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Kees van Bohemen - Proefdruk: 3 figuren kopen? Bied vanaf 70!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Proefdruk: 3 figuren
Techniek Litho
Afmetingen 86 x 61 cm (h x b)
€ 70
Lucebert - Zeefdruk: Pax - 1973 kopen? Bied vanaf 175!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Zeefdruk: Pax - 1973
Afmetingen 55 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Harry van Kruiningen - Edgar Allan Poe De put en de slinger I - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 89!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Edgar Allan Poe De put en de slinger I - Gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 52.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Corneille - ohne Titel kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Jaap Hillenius - Ets: slapende vrouw kopen? Bied vanaf 39!
Jaap Hillenius (1934-1999) Nederlands Ets: slapende vrouw
Techniek Ets
Afmetingen 36.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Harry van Kruiningen - Edgar Allan Poe Het masker en de rode dood - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 89!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Edgar Allan Poe Het masker en de rode dood - Gesigneerde ets
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Corneille - Litho: Femme et poissons - 1975 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Femme et poissons - 1975
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Simon Vinkenoog - Boek: Louter genieten, met teksten en reproducties - 1993 kopen? Bied vanaf 40!
Simon Vinkenoog (1928-2009) Nederlands Boek: Louter genieten, met teksten en reproducties - 1993
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Jan Cremer - Serviesgoed, 9 x Kop en Schotel kopen? Bied vanaf 50!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Serviesgoed, 9 x Kop en Schotel
Afmetingen 6.5 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 370 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 50
Corneille - Zeefdruk: "Hymne a l'ete" - 1987 kopen? Bied vanaf 239!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: "Hymne a l'ete" - 1987
Afmetingen 35 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 239
Lucebert - Ingelijste inkttekening - 1968 kopen? Bied vanaf 750!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ingelijste inkttekening - 1968
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 48 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Corneille - Ingelijste zeefdruk: "Promenade C" - 1991 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste zeefdruk: "Promenade C" - 1991
Afmetingen 60 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Shinkichi Tajiri - Ingelijste zeefdruk - 1991 kopen? Bied vanaf 225!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Ingelijste zeefdruk - 1991
Afmetingen 52 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Corneille - Litho - 1975 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho - 1975
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Ernst Vijlbrief - spel en nederlaag – 4 ingekleurde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 199!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Nederlands spel en nederlaag – 4 ingekleurde zeefdrukken
Afmetingen 16.5 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Techniek Potlood
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Frank Lodeizen - Houtsnede: de dichter Lucebert - 1957 kopen? Bied vanaf 100!
Frank Lodeizen (1931-2013) Nederlands Houtsnede: de dichter Lucebert - 1957
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 100
Piet van Stuivenberg - Litho met collage: Ard Schenk - unicum - 1966 kopen? Bied vanaf 50!
Piet van Stuivenberg (1901-1988) Nederlands Litho met collage: Ard Schenk - unicum - 1966
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Armando - Kreuz kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kruis
Techniek Giclée
Afmetingen 106.5 x 106.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 250
Eugène Brands - Litho: abstracte compositie - 1968 kopen? Bied vanaf 225!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Litho: abstracte compositie - 1968
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225