5. Liga Nieuw Beelden

Liga Nieuw Beelden

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1969

Liga Nieuw Beelden

Techniek Litho
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Armando - Giclee: der Baum - 2013 kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: der Baum - 2013
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Direct kopen
Armando - Armando - Giclee: der Baum - 2013 kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Armando - Giclee: der Baum - 2013
Techniek Giclée
Afmetingen 48 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 29.5 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 20
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 23 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 30.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 90.5 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Kees van Bohemen - Vrouw met vosje, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Vrouw met vosje, zeefdruk (groot)
Afmetingen 85 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Corneille - 1986 Femmes et Oiseux kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1986 Femmes et Oiseux
Techniek Litho
Afmetingen 34 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 24.5 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Jan Cremer - Vuurwerkramp kopen? Bied vanaf 200!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Vuurwerkramp
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Corneille - Vogel en vrouw kopen? Bied vanaf 100!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vogel en vrouw
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hout
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Corneille - Suite des herbes, 1972 kopen? Bied vanaf 900!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Suite des herbes, 1972
Techniek Litho
Afmetingen 94 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Direct kopen
Hans Ittmann - Vrouwelijk naakt krijt, houtskool kopen? Bied vanaf 350!
Hans Ittmann (1914-1972) Nederlands Vrouwelijk naakt krijt, houtskool
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 84 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Lucebert - Anton Martineau, Shinkichi Tajiri, e.a., Hommage aan Max Ernst (10x grafiek) kopen? Bied vanaf 380!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Anton Martineau, Shinkichi Tajiri, e.a., Hommage aan Max Ernst (10x grafiek)
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 380
Direct kopen
Theo Beerendonk - Roodkrijt. Naakt. Portret vrouw. kopen? Bied vanaf 119!
Theo Beerendonk (1905-1979) Nederlands Roodkrijt. Naakt. Portret vrouw.
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 37 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 119
Direct kopen
Corneille - Schaakbord kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Schaakbord
Techniek Litho
Afmetingen 104 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Ru van Rossem - Over het ontstaan der dingen I kopen? Bied vanaf 100!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Over het ontstaan der dingen I
Techniek Ets
Afmetingen 66 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 525
Direct kopen
Techniek Carborundum
Afmetingen 50 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 865
Direct kopen
Afmetingen 88 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Jan Schoonhoven - handgesigneerde zeefdruk | 'Zonder titel' | 1989 (IN PRIJS VERLAAGD) kopen? Bied vanaf 750!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Zonder titel' | 1989 (IN PRIJS VERLAAGD)
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 695
Direct kopen
Gerrit Benner - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Landschap' | ca.1981 kopen? Bied vanaf 3000!
Gerrit Benner (1897-1981) Nederlands handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Landschap' | ca.1981
Afmetingen 42 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 3.000
Direct kopen
Afmetingen 88 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Afmetingen 39 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Lei Molin - handgesigneerde collage op papier | 'zonder titel' | 1987 (Zeer luxe ingelijst) kopen? Bied vanaf 950!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands handgesigneerde collage op papier | 'zonder titel' | 1987 (Zeer luxe ingelijst)
Techniek Collage
Afmetingen 111 x 188 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 950
Direct kopen
Jan Montyn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 53 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 82 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Theo Wolvecamp - Abstracte Compositie kopen? Bied vanaf 180!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Abstracte Compositie
Techniek Litho
Afmetingen 51.5 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 180
Direct kopen
Anton Heyboer - Vrouwelijk figuur kopen? Bied vanaf 200!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Vrouwelijk figuur
Techniek Ets
Afmetingen 101 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Techniek Overig
Afmetingen 4.5 x 3 x 0.3 cm (h x b x d)
Gewicht 28 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 260
Direct kopen
Anton Heyboer - Dass muss ein Stuk von Himmel syn kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Dass muss ein Stuk von Himmel syn
Techniek Ets
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Corneille - Aquagravure L'Oiseau blanc / De witte vogel 1997 kopen? Bied vanaf 900!
Techniek Gravure
Afmetingen 70 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Direct kopen
Frans de Jong - W, stempeldruk (groot) kopen? Bied vanaf 150!
Frans de Jong (1921-2010) Nederlands W, stempeldruk (groot)
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Jan Montyn - Kleur ets kopen? Bied vanaf 200!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Kleur ets
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Kees van Bohemen - Vrouw tussen de gordijnen. kopen? Bied vanaf 199!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Vrouw tussen de gordijnen.
Techniek Litho
Afmetingen 94 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Ernst Vijlbrief - Jaren zeventig tekening, hierbij een ets (2x) kopen? Bied vanaf 35!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Nederlands Jaren zeventig tekening, hierbij een ets (2x)
Techniek Potlood
Afmetingen 24 x 32 cm (h x b)
€ 35
Direct kopen
Karel Appel - Deux Têtes / Twee Hoofden kopen? Bied vanaf 800!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Deux Têtes / Twee Hoofden
Techniek Acryl
Afmetingen 98 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Direct kopen
Techniek Overig
Afmetingen 145 x 9.5 x 0.2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 60
Direct kopen
Armando - gemonografeerde litho kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits gemonografeerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Jan Montyn - Berglandschap, pastelkrijt tekening kopen? Bied vanaf 125!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Berglandschap, pastelkrijt tekening
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 19 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Jan Montyn - zonder titel - met lijst! ( opslag extern) kopen? Bied vanaf 120!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands zonder titel - met lijst! ( opslag extern)
Techniek Ets
Afmetingen 77 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Jan Roëde - abstracte compositie met blauw geel en rood kopen? Bied vanaf 145!
Jan Roëde (1914-2007) Nederlands abstracte compositie met blauw geel en rood
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 145
Direct kopen
Theo Mooyman - Verschil kopen? Bied vanaf 20!
Theo Mooyman (1938-1991) Nederlands Verschil
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Corneille - Abstracte compositie, zeldzame ets, 1961, 60 exemplaren. kopen? Bied vanaf 800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Abstracte compositie, zeldzame ets, 1961, 60 exemplaren.
Techniek Gravure
Afmetingen 28 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Direct kopen