5. Liga Nieuw Beelden

Liga Nieuw Beelden

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1969

Liga Nieuw Beelden

Corneille - Vrouwenhoofd met kat en vogels op kleurrijke achtergrond kopen? Bied vanaf 100!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouwenhoofd met kat en vogels op kleurrijke achtergrond
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Corneille - Figuren met vogels kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Figuren met vogels
Afmetingen 90 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 400
Direct kopen
Corneille - Kat armband - 50 exemplaren - Verkocht kopen? Bied vanaf 90!
Techniek Overig
Afmetingen 2 x 2 x 0.2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 90
Direct kopen
Corneille - De Cobra vogel, 1988 kopen? Bied vanaf 900!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De Cobra vogel, 1988
Techniek Litho
Afmetingen 102 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Direct kopen
Corneille - Signed Keramische Menorah kopen? Bied vanaf 1600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Signed Keramische Menorah
Techniek Keramiek
Afmetingen 31 x 28 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.600
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 83 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 75.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 49 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 4.750
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 76.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.000
Direct kopen
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie H kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie H
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Jan Montyn - “Exotica” bijzonder vroeg werk kopen? Bied vanaf 95!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands “Exotica” bijzonder vroeg werk
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Anton Heyboer - Inkttekening , Het oerleven – Ingelijst, 82 x 66 cm - 1984 kopen? Bied vanaf 250!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Inkttekening , Het oerleven – Ingelijst, 82 x 66 cm - 1984
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 82 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Gust Romijn - Het Gezin kopen? Bied vanaf 150!
Gust Romijn (1922-2010) Nederlands Het Gezin
Techniek Potlood
Afmetingen 38.5 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Kees Okx - message nocturne kopen? Bied vanaf 50!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands message nocturne
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Bram van Velde - Bram van Velde 1895-1981 kopen? Bied vanaf 35!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Bram van Velde 1895-1981
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 29 cm (h x b)
€ 35
Direct kopen
Theo Niermeijer - Groot stalen beeld kopen? Bied vanaf 1250!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands Groot stalen beeld
Techniek IJzer
Afmetingen 216 x 50 x 2.5 cm (h x b x d)
Gewicht 40000 g
€ 1.250
Direct kopen
Afmetingen 83 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Armando - handgesigneerde litho | 'Der Baum' | 1988 kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits handgesigneerde litho | 'Der Baum' | 1988
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Ger Lataster - handgesigneerde kleurenlitho | 'Zonder titel' | 1988 kopen? Bied vanaf 100!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands handgesigneerde kleurenlitho | 'Zonder titel' | 1988
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Willem Hussem - Compositie met gekruiste lijnen in blauw, zwart en groen kopen? Bied vanaf 225!
Willem Hussem (1900-1974) Nederlands Compositie met gekruiste lijnen in blauw, zwart en groen
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Corneille - vrouwenfiguur (beperkte oplage) kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch vrouwenfiguur (beperkte oplage)
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Theo Wolvecamp - Dansers ll kopen? Bied vanaf 250!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Dansers ll
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Theo Wolvecamp - Couple dansant kopen? Bied vanaf 250!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Couple dansant
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Cees Kortlang - Grote handgekleurde reliëf Ets/aquatint - potloodges. - zeer kleine oplage (9) kopen? Bied vanaf 59!
Techniek Ets
Afmetingen 64 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Corneille - zeefdruk - Femme et oiseau - 1992. kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk - Femme et oiseau - 1992.
Afmetingen 38 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Cees Kortlang - Grote handgekleurde reliëf Ets/aquatint - potloodges. - zeer kleine oplage (20) kopen? Bied vanaf 59!
Cees Kortlang (1926-2008) Nederlands Grote handgekleurde reliëf Ets/aquatint - potloodges. - zeer kleine oplage (20)
Techniek Ets
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Anton Heyboer - Staand figuur met onschuld kopen? Bied vanaf 500!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Staand figuur met onschuld
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 83 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 81 x 61 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Theo Niermeijer - 'Banana print: Mountain falls' (1980) kopen? Bied vanaf 65!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands 'Banana print: Mountain falls' (1980)
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 61 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Theo Niermeijer - 'Seed' (1981). kopen? Bied vanaf 65!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands 'Seed' (1981).
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Jeroen Henneman (1943) zeefdruk - 'De aquarel' - 1990
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Jeroen Henneman (1943) kleurenzeefdruk | 'Langs de Rijn' | 1995
Afmetingen 68 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 180
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 79 x 118 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Jan Montyn - 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968 kopen? Bied vanaf 750!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 41 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 74 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 75 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Afmetingen 90 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Wout van Heusden - Ets - 1981 kopen? Bied vanaf 55!
Wout van Heusden (1896-1982) Nederlands Ets - 1981
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Lucebert - Ets: Derde gezicht kopen? Bied vanaf 150!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets: Derde gezicht
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Wout van Heusden - Ets - 1975 kopen? Bied vanaf 55!
Wout van Heusden (1896-1982) Nederlands Ets - 1975
Techniek Ets
Afmetingen 45.5 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen