5. Pincet & Penseel

Pincet & Penseel

Opgericht in 1949

Pincet & Penseel

Pincet & Penseel is een groep artsen die de beeldende kunsten beoefenen. Toen voor het 100-jarig bestaan van de KNMG werken werden tentoongesteld die waren gemaakt door artsen, bleek dit een waar succes te zijn. Naar aanleiding van deze tentoonstelling werd het gezelschap Pincet & Penseel opgericht. De leden beoefenen diverse vormen van beeldende kunst.

Alphons Winters - Macbeth kopen? Bied vanaf 175!
Alphons Winters (1906-2000) Nederlands Macbeth
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen51 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175