5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Ans Wortel - 'heb je het gezien vriendin ... ' kopen? Bied vanaf 350!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands 'heb je het gezien vriendin ... '
Afmetingen81.5 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Herman Berserik - Bij wiegeliedje van Paul Van Ostayen kopen? Bied vanaf 45!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Bij wiegeliedje van Paul Van Ostayen
TechniekEts
Afmetingen32 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 65
Corneille - 2003 - L'oiseau multicolore kopen? Bied vanaf 349!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2003 - L'oiseau multicolore
TechniekLitho
Afmetingen52.5 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 349
Peter Vos - Ascalaphus kopen? Bied vanaf 75!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Ascalaphus
TechniekLitho
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Jeroen Henneman - Het atelier in de Vossiusstraat, litho kopen? Bied vanaf 125!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands Het atelier in de Vossiusstraat, litho
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Jan Montyn - landschap kopen? Bied vanaf 95!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands landschap
TechniekEts
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Jan Montyn - geen titel kopen? Bied vanaf 80!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands geen titel
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen71 x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Roland Topor - onbekende titel kopen? Bied vanaf 200!
Roland Topor (1936-1997) Frans onbekende titel
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen27 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Corneille - 1998 - Le chat jaune kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1998 - Le chat jaune
Afmetingen45 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Guido de Waart - Ets - Cross goes by kopen? Bied vanaf 40!
Guido de Waart (1931) Nederlands Ets - Cross goes by
TechniekEts
Afmetingen63 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Lucio del Pezzo - Litho - Labirintus kopen? Bied vanaf 40!
Lucio del Pezzo (1933) Italiaans Litho - Labirintus
TechniekLitho
Afmetingen76 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Joseph Cals - Zeefdruk - Hommage aan Graham Sutherland kopen? Bied vanaf 50!
Joseph Cals (1949) Nederlands Zeefdruk - Hommage aan Graham Sutherland
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Aat Verhoog - Zeefdruk - Strand II kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Zeefdruk - Strand II
Afmetingen51.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Antonio Segui - "Vêtements" - kleurenzeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Antonio Segui (1934-2022) Frans Argentijns "Vêtements" - kleurenzeefdruk
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Lucebert - Vox. Prent 190. kopen? Bied vanaf 99!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Vox. Prent 190.
TechniekEts
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
Kees van Bohemen - Affiche - Collection D'art - 1977 - Amsterdam kopen? Bied vanaf 35!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Affiche - Collection D'art - 1977 - Amsterdam
TechniekOverig
Afmetingen54.5 x 38.5 cm (h x b)
€ 35
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Florale Composities kopen? Bied vanaf 22!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Florale Composities
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 22
Corneille - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zonder Titel
Afmetingen85 x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Ad Dekkers - 6 reliëf borden, gebonden als blokboek kopen? Bied vanaf 100!
Ad Dekkers (1938-1974) Nederlands 6 reliëf borden, gebonden als blokboek
TechniekSoftcover
Afmetingen20 x 20 cm (h x b)
€ 100
Corneille - gesigneerd en genummerd : LAGE NUMMER 1 / 200 kopen? Bied vanaf 265!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch gesigneerd en genummerd : LAGE NUMMER 1 / 200
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 265
Corneille - gesigneerd en genummerd : LAGE NUMMER 2 / 200 kopen? Bied vanaf 245!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch gesigneerd en genummerd : LAGE NUMMER 2 / 200
Afmetingen32.5 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 245
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Anton Buytendijk - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Anton Buytendijk (1913-2002) Nederlands Zonder titel
TechniekDroge Naald
Afmetingen58 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Martin Engelman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands Zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen56 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Corneille - Vrouw Met Vogel kopen? Bied vanaf 290!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw Met Vogel
TechniekLitho
Afmetingen44 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 290
Jan Sierhuis - Echtpaar kopen? Bied vanaf 500!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Echtpaar
TechniekAcryl
Afmetingen73 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Corneille - Six reves peints, zeefdruk kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Six reves peints, zeefdruk
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Corneille - Memoire de Cuba, naar gouache, gesigneerd in de druk kopen? Bied vanaf 30!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Memoire de Cuba, naar gouache, gesigneerd in de druk
TechniekOffset
Afmetingen34.5 x 43 cm (h x b)
€ 30
Klaas Gubbels - De Chevrolet kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands De Chevrolet
TechniekLitho
Afmetingen28 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Klaas Gubbels - Het Knielen kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Het Knielen
TechniekLitho
Afmetingen28 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 350
1 bieding
Klaas Gubbels - Het Water kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Het Water
TechniekLitho
Afmetingen28 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Corneille - 2001 - Auvers-sur-Oise, Village de Van Gogh et de Corneille kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2001 - Auvers-sur-Oise, Village de Van Gogh et de Corneille
Afmetingen33 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Joseph Cals - litho - 'Hommage aan Graham Sutherland' -1980 (Prent 190) kopen? Bied vanaf 35!
Joseph Cals (1949) Nederlands litho - 'Hommage aan Graham Sutherland' -1980 (Prent 190)
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho SOUS LES PALMIERS Handgesign. uit 1981
TechniekLitho
Afmetingen50 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 365
Antonio Saura - Kleurenoffset-litho: Affiche ROLAND GARROS 1997 kopen? Bied vanaf 55!
Antonio Saura (1930-1998) Spaans Kleurenoffset-litho: Affiche ROLAND GARROS 1997
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Bram van Velde - Abstract. Prent 190. kopen? Bied vanaf 199!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Abstract. Prent 190.
TechniekLitho
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 199
Bram Bogart - Geel. Blauw kopen? Bied vanaf 995!
Bram Bogart (1921-2012) Nederlands Belgisch Geel. Blauw
TechniekLitho
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 995
Jan Cremer - Cremer 50 kopen? Bied vanaf 25!
Jan Cremer (1940) Nederlands Cremer 50
TechniekSoftcover
Afmetingen29.2 x 20.8 cm (h x b)
€ 25
Jan Montyn - Avatar de vishnu kopen? Bied vanaf 95!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Avatar de vishnu
TechniekEts
Afmetingen71 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Corneille - portrait imaginair 1982 kopen? Bied vanaf 650!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch portrait imaginair 1982
TechniekLitho
Afmetingen89 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 650
Mark Brusse - ‘zonder titel’ - litho - 1997 kopen? Bied vanaf 60!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans ‘zonder titel’ - litho - 1997
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60