Aart Bijl - Stam van een beuk

Aart Bijl - Stam van een beuk kopen? Bied vanaf 50!
Aart Bijl - Stam van een beuk kopen? Bied vanaf 50!Aart Bijl - Stam van een beuk kopen? Bied vanaf 50!Aart Bijl - Stam van een beuk kopen? Bied vanaf 50!Aart Bijl - Stam van een beuk kopen? Bied vanaf 50!
  • Aart Bijl (1885-1962)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 20 cm (h x b)
Lijst54 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Hij geeft er onder geschreven met potlood

druk van de etser    en zijn handtekening

Geen zichtbare schade aan  ets  en  lijst

Aart Bijl (1885-1962)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Hofkunst
FA. (6 )

74 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
40 cm
54 cm
20 cm
30 cm
Starttijd:09-07-2022 om 10:26
Eindtijd:19-07-2022 om 21:03
Openingsbod € 50
ObjectlocatieWapenveld,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie