950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Aart Glansdorp (1903-1989)
Magnolia's
Olie op doek, gesigneerd en gedateerd 1927
Afmetingen doek: 68cm x 81cm
Status: Goed, is netjes ingelijst.
Over hemzelf:
Aart Glansdorp was vele jaren docent aan de kunstacademie van Rotterdam en schilderde vooral landschappen en stillevens in een robuuste expressionistische stijl.
Door zijn docentschap voldoen zijn werken aan hoge eisen ten aanzien van compositie, kleurgebruik en penseelvoering.
Objectlocatie | Maarssen, Nederland |
Starttijd | 11-10-2017 om 13:38 |
Eindtijd | 23-10-2017 om 19:38 |