Een landschap in donker Afrika door Aat Veldhoen. Rotaprent op papier, in de plaat gesigneerd en gedateerd (’65). Literatuur: Vroon 65-7 (in deze standaard catalogus wordt het werk onterecht als ongesigneerd en ongedateerd omschreven). In redelijke conditie.
Afmetingen: 49cm x 34cm (blad), 45cm x 33cm (beeld)
Redelijk
Blad heeft ingelijst gezeten en is verkleurd en er zitten wat vochtvlekken in de marge onderaan. Ingelijst met passe-partout is het werk goed toonbaar.