Aat Veldhoen - Afrikaanse vrouw met kind. Prachtige lijst.

Aat Veldhoen - Afrikaanse vrouw met kind. Prachtige lijst. kopen? Bied vanaf 119!
Aat Veldhoen - Afrikaanse vrouw met kind. Prachtige lijst. kopen? Bied vanaf 119!Aat Veldhoen - Afrikaanse vrouw met kind. Prachtige lijst. kopen? Bied vanaf 119!Aat Veldhoen - Afrikaanse vrouw met kind. Prachtige lijst. kopen? Bied vanaf 119!Aat Veldhoen - Afrikaanse vrouw met kind. Prachtige lijst. kopen? Bied vanaf 119!Aat Veldhoen - Afrikaanse vrouw met kind. Prachtige lijst. kopen? Bied vanaf 119!Aat Veldhoen - Afrikaanse vrouw met kind. Prachtige lijst. kopen? Bied vanaf 119!Aat Veldhoen - Afrikaanse vrouw met kind. Prachtige lijst. kopen? Bied vanaf 119!Aat Veldhoen - Afrikaanse vrouw met kind. Prachtige lijst. kopen? Bied vanaf 119!Aat Veldhoen - Afrikaanse vrouw met kind. Prachtige lijst. kopen? Bied vanaf 119!Aat Veldhoen - Afrikaanse vrouw met kind. Prachtige lijst. kopen? Bied vanaf 119!Aat Veldhoen - Afrikaanse vrouw met kind. Prachtige lijst. kopen? Bied vanaf 119!Aat Veldhoen - Afrikaanse vrouw met kind. Prachtige lijst. kopen? Bied vanaf 119!Aat Veldhoen - Afrikaanse vrouw met kind. Prachtige lijst. kopen? Bied vanaf 119!Aat Veldhoen - Afrikaanse vrouw met kind. Prachtige lijst. kopen? Bied vanaf 119!Aat Veldhoen - Afrikaanse vrouw met kind. Prachtige lijst. kopen? Bied vanaf 119!Aat Veldhoen - Afrikaanse vrouw met kind. Prachtige lijst. kopen? Bied vanaf 119!
  • Aat Veldhoen (1934-2018)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1965
Techniek Rotaprint
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 32.5 x 29 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Schitterend ingelijst.
Driedubbel passepartout.
Heel mooi object.
Mooie print.
Drukgesigneerd.
Zeer mooie staat.
Zie foto's voor eigen oordeel kwaliteit.
Zie foto's en beschrijving.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd Gratis verzending