Abe Gerlsma - Abe Gerlsma, Ets, 'Hjerst' bij Herbayum - Verkocht

Abe Gerlsma, Ets, 'Hjerst' bij Herbayum kopen? Bied vanaf 120!
Grafiek (handgesigneerd)

Abe Gerlsma, Ets, 'Hjerst' bij Herbayum kopen? Bied vanaf 120!Abe Gerlsma, Ets, 'Hjerst' bij Herbayum kopen? Bied vanaf 120!Abe Gerlsma, Ets, 'Hjerst' bij Herbayum kopen? Bied vanaf 120!Abe Gerlsma, Ets, 'Hjerst' bij Herbayum kopen? Bied vanaf 120!Abe Gerlsma, Ets, 'Hjerst' bij Herbayum kopen? Bied vanaf 120!Abe Gerlsma, Ets, 'Hjerst' bij Herbayum kopen? Bied vanaf 120!
  • Abe Gerlsma (1909-2012)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Gesigneerd Handgesigneerd

Weinig geziene ets door Abe Gerlsma

Voorstelling getiteld 'Hjerst' gemaakt bij Herbayum

Losbladig, beeldmaat 21,5x49, bladmaat 32x59

Gesigneerd en gedateerd r.o. in potlood 'A.Gerlsma' en '44'

Getiteld en genummerd in potlood l.o. 'Hjerst' en 'no 6/50'

Literatuur: Catalogus A.Gerlsma nr.60

(Met dank aan Ammeg voor literatuurinformatie)

Authenticiteit volledig gegarandeerd