| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Weinig geziene ets door Abe Gerlsma
Voorstelling getiteld 'Hjerst' gemaakt bij Herbayum
Losbladig, beeldmaat 21,5x49, bladmaat 32x59
Gesigneerd en gedateerd r.o. in potlood 'A.Gerlsma' en '44'
Getiteld en genummerd in potlood l.o. 'Hjerst' en 'no 6/50'
Literatuur: Catalogus A.Gerlsma nr.60
(Met dank aan Ammeg voor literatuurinformatie)
Authenticiteit volledig gegarandeerd
| Transport | |
| Garantie | |