Abe Gerlsma - Abe Gerlsma, Waddenzee, Ets - Verkocht

Abe Gerlsma, Waddenzee, Ets kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Abe Gerlsma, Waddenzee, Ets kopen? Bied vanaf 100!Abe Gerlsma, Waddenzee, Ets kopen? Bied vanaf 100!Abe Gerlsma, Waddenzee, Ets kopen? Bied vanaf 100!Abe Gerlsma, Waddenzee, Ets kopen? Bied vanaf 100!Abe Gerlsma, Waddenzee, Ets kopen? Bied vanaf 100!
  • Abe Gerlsma (1909-2012)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Gesigneerd Handgesigneerd

Fraaie ets door Abe Gerlsma.

Voorstelling van de Waddenzee met zeilboot achter de golfbrekers.

Gelijst, zichtmaat 15x38, lijstmaat 32x53

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'A.Gerlsma' en '42'

Geititeld en genummerd l.o. 'Waddenzee' en 'no 28/45'

Authenticiteit volledig gegarandeerd