Een schilderij van de Nederlandse kunstenaar Ad van Hassel (1953). -Techniek: acrylverf op paneel (MDF). -‘Zwevend ingelijst in een houten baklijst. -Gesigneerd middenonder. -Afmetingen: Lijst, 39,5 x 39,5 x 3,5 cm. Beeld / paneel, 28 x 28 cm. -Herkomst: Uit een inboedel. -Conditie: In prima staat. Zie ook de foto’s. Kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenaar: De in Roosendaal geboren kunstenaar Ad van Hassel (1953) begon begin jaren tachtig met schilderen. Hij maakte vooral landschappen en tulpenschilderijen. In 1990 legde hij zich toe op de zeefdruktechniek, in eerste instantie om edities te maken van zijn eigen schilderijen. Ook drukte hij zeefdrukken voor andere kunstenaars af zoals voor o.a. Rob Scholte, Herman Brood, Jan Cremer en Corneille.
Afhandeling: -Het werk kan opgehaald worden in Amsterdam. -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 8,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00