Ad Kikkert - Afgraven - Verkocht

Ad Kikkert - Afgraven kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Ad Kikkert - Afgraven kopen? Bied vanaf 80!Ad Kikkert - Afgraven kopen? Bied vanaf 80!Ad Kikkert - Afgraven kopen? Bied vanaf 80!Ad Kikkert - Afgraven kopen? Bied vanaf 80!Ad Kikkert - Afgraven kopen? Bied vanaf 80!Ad Kikkert - Afgraven kopen? Bied vanaf 80!Ad Kikkert - Afgraven kopen? Bied vanaf 80!Ad Kikkert - Afgraven kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
134 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
  • Ad Kikkert (1914-1995)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1966
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 47 cm (h x b)
Lijst51 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Deze aquarel is rechtsonder gesigneerd. Het werk is opnieuw ingelijst in een wissellijst met passe-partout achter glas.

Ad Kikkert (1914-1995)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
134 verkochte items
67 cm
51 cm
47 cm
33 cm
Dit item is verkocht voor 74,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-01-2021 om 14:18
Eindtijd:21-01-2021 om 12:49
oekjvt
20 jan. / 20:56
€ 65