Wouter Johan van Smorenburg - 3 schilderijen (ca 1900) waarvan 2x onbekend
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2021 |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Drager | Hout |
Stijl | Street Art |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1 / 50 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Nieuw gekocht rechtstreeks van kunstenaar. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bergen op zoom, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.