Ad van Riel - Hoofd (1) - Verkocht

Ad van Riel - Hoofd (1) kopen? Bied vanaf 25!
  • Ad van Riel (1959)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1994
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen79 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel uit 1994. Met aankoopgarantie.

Ad van Riel (1959)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  advanriel
FA. (9)

257 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
70 cm
79 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-06-2020 om 09:24
Eindtijd:27-06-2020 om 19:25
FrankVanKeeren
27 jun. / 19:16
€ 25