Ad van Riel - Hoofd (1) - Verkocht

Ad van Riel - Hoofd (1) kopen? Bied vanaf 25!
Tekening / Aquarel

  • Ad van Riel (1959)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1994
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen79 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel uit 1994. Met aankoopgarantie.
Binnen Nederland € 7,00

ObjectlocatieLeidschendam,  Nederland
Starttijd21-6-2020 om 9:24
Eindtijd27-6-2020 om 19:25
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken