Ada Breedveld - Acryl en bladgoud op doek: Verliefd, een luchtige droom - 1996

Ada Breedveld - Acryl en bladgoud op doek: Verliefd, een luchtige droom - 1996 kopen? Bied vanaf 999!
Ada Breedveld - Acryl en bladgoud op doek: Verliefd, een luchtige droom - 1996 kopen? Bied vanaf 999!Ada Breedveld - Acryl en bladgoud op doek: Verliefd, een luchtige droom - 1996 kopen? Bied vanaf 999!Ada Breedveld - Acryl en bladgoud op doek: Verliefd, een luchtige droom - 1996 kopen? Bied vanaf 999!
Vergelijkbaar item plaatsen
  • Ada Breedveld (1944)
TypeSchilderij
Jaartal1996
TechniekAcryl
DragerCanvas (Doek)
StijlModern
IngelijstIngelijst
Afmetingen95 cm x 125 cm (h x b)
Lijst106 cm x 136 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Acrylverf en bladgoud op doek van Ada Breedveld. Titel: Verliefd, een luchtige droom. Jaar: 1996. Afmetingen incl lijst: H106 x b136 cm. Afmetingen voorstelling: H95 x b125 cm. Het werk is, rechts onderaan, gesigneerd en gedateerd 'ADA BREEDVELD 1996. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden. Bij foto's van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.

Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag
(Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het
ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs
maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de
bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden met een koerier.


Over de kunst van Ada Breedveld: "Haar bekendste werken, waarin Ada haar corpulente en levendige vrouwen afbeeldt, zijn afkomstig uit de stripreeks 'Sjaantje'. Ada maakte deze stripreeks voor haar moeder, die tijdens haar leven last had van zwaarlijvigheid. Ada Gezocht om in haar werk haar moeder weer tot leven te laten komen en daarbij de prettige en vrolijke kanten te benadrukken. Haar schilderijen zijn als een vreugdevolle wedergeboorte van haar moeder. Dit alles is al meer dan 30 jaar een inspiratiebron voor Ada Breedveld. dames zijn inmiddels populair bij een breed publiek en niet alleen in Nederland. Ada heeft exposities gehad in het buitenland, waar ze inmiddels ook tal van bewonderaars heeft." (van de website van de kunstenaar)



ConditieZeer Goed

In zeer goede staat

GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.

Ada Breedveld (1944)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (12)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174)

Lid sinds 2011
5501 verkochte items
Alle items van deze verkoper (299)
Pinterest
136 cm
106 cm
125 cm
95 cm
Veiling is afgelopen
VEILINGGEGEVENS
Starttijd:06-09-2022 om 14:33
Eindtijd:15-09-2022 om 20:59
Openingsbod € 999
Veilingkosten: 15%
AfhalenJa is mogelijk
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier

Nog geen account?
Door een gratis account aan te maken kunt u bieden op {{numberOfItems}} items of zelf een item in de veiling plaatsen.