Adolf Born - Handgesigneerde en genummerde litho - Verkocht

Adolf Born - Handgesigneerde en genummerde litho kopen? Bied vanaf 95!
Grafiek (handgesigneerd)

Adolf Born - Handgesigneerde en genummerde litho kopen? Bied vanaf 95!Adolf Born - Handgesigneerde en genummerde litho kopen? Bied vanaf 95!Adolf Born - Handgesigneerde en genummerde litho kopen? Bied vanaf 95!Adolf Born - Handgesigneerde en genummerde litho kopen? Bied vanaf 95!Adolf Born - Handgesigneerde en genummerde litho kopen? Bied vanaf 95!
  • Adolf Born (1930-2016)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 24 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 85
Leuke en typerende litho van Adolf Born, nooit ingelijst geweest.

Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Adolf Born (1930-2016)

Tsjechisch Tsjechisch

Geplaatst door  Tjonge
Lid sinds 2024
14 verkochte items
Alle items (3)
17 cm
24 cm