Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Pastel/Krijt |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 27 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer mooi portret van Adri Bleijs. Tekening met pastelkrijt op papier, met potlood gesigneerd. In goede conditie; enkel een scheurtje in het papier middenboven aan de rand. Ingelijst met passe-partout nauwelijks zichtbaar.
Afmetingen: 27cm x 20cm
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Enkel een scheurtje in het papier middenboven aan de rand. Ingelijst met passe-partout nauwelijks zichtbaar. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 26-5-2020 om 22:46 |
Eindtijd | 29-8-2020 om 20:19 |