Adriaan Keus (1875-1955) - houtskool/pastel tekening - boerderijgezicht

Adriaan Keus (1875-1955) - houtskool/pastel tekening - boerderijgezicht kopen? Bied vanaf 30!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 30,00

Adriaan Keus (1875-1955) - houtskool/pastel tekening - boerderijgezicht kopen? Bied vanaf 30!Adriaan Keus (1875-1955) - houtskool/pastel tekening - boerderijgezicht kopen? Bied vanaf 30!Adriaan Keus (1875-1955) - houtskool/pastel tekening - boerderijgezicht kopen? Bied vanaf 30!Adriaan Keus (1875-1955) - houtskool/pastel tekening - boerderijgezicht kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  martins
FA. (32)

333 verkochte items
  • Adriaan Keus (1875-1955)
TypeTekening / Aquarel

Een zeer fraai kunstwerk (gemengde techniek) van de Nederlandse kunstenaar Adriaan Keus (1875-1955). Mooi achter glas ingelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 50 cm. x 33 cm. Beeldmaat: 44,5 cm. x 27,5 cm. Conditie tekening: goed. De lijst heeft wat gebruikssporen. Verzenden of afhalen is mogelijk.

Info:

Adriaan Keus is geboren op 7 september 1875 te Rotterdam en overleden op 15 mei 1955 te Soest. Na een opleiding aan de HBS, volgde Adriaan een opleiding voor tuinleider in Leiden en vervolgens deed hij een studie botanie in London.
Hij woonde en werkte in Den Haag tot 1910, Putten (Gld.) tot 1916, Baarn tot 1920, vanaf 1920 te Soest. Leerling van de Akademie voor B.K. in Den Haag (1898-1899), raadgevingen van H.W.Mesdag. Hij schilderde, tekende en etste landschappen, boerenwoningen, bossen en bollenvelden.
In 1906 wordt Keus werkend lid van het Schilderkundig Genootschap Pulchri. In de "groepen-tentoonstellingen" van Pulchri wordt zijn werk vertoond o.a. samen met dat van Willy Martens en H.J. van der Weele.
Tentoonstellingen Rotterdam 1902 en Amsterdam 1903, 1910 Chili.
Koningin Emma kocht een aantal werken rechtstreeks van Adriaan Keus!

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:20-01-2018 om 17:44
Eindtijd:02-02-2018 om 17:44

Biedingen (1):

Dubbelmonde
2 feb. / 15:54
€ 30