Adriaan Keus - Prachtige gesigneerde aquarel in de originele oude lijst.

Adriaan Keus - Prachtige gesigneerde aquarel in de originele oude lijst. kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 42,55 (Incl. 15% veilingkosten)

Adriaan Keus - Prachtige gesigneerde aquarel in de originele oude lijst. kopen? Bied vanaf 25!Adriaan Keus - Prachtige gesigneerde aquarel in de originele oude lijst. kopen? Bied vanaf 25!Adriaan Keus - Prachtige gesigneerde aquarel in de originele oude lijst. kopen? Bied vanaf 25!Adriaan Keus - Prachtige gesigneerde aquarel in de originele oude lijst. kopen? Bied vanaf 25!Adriaan Keus - Prachtige gesigneerde aquarel in de originele oude lijst. kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  tien
FA. (16)

755 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Adriaan Keus (1875-1955)
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen9.5 cm x 14 cm (h x b)
Lijst20 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het betreft een schitterende kleurrijke aquarel in passe-partout met de originele oude lijst met glas.

Het geheel verkeerd in zeer mooie staat.

Dit item is verkocht voor 42,55(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:02-11-2020 om 10:11
Eindtijd:14-11-2020 om 16:28

Biedingen (4):

Daventria
14 nov. / 16:20
€ 37
Mannejan
14 nov. / 16:20
€ 32
Daventria
14 nov. / 16:20
€ 30
Mannejan
14 nov. / 01:06
€ 25