Bladmaat ca 12x10.5 cm. Plaatrand 9.6 x 7.8 cm. Monogram r.o. in de plaat.
Waarschijnlijk een nadruk uit de 19e/vroeg 20e eeuw.
Prachtige (dubbele) houten, geornamenteerde lijst. Achter glas en passepartout.
De laatste foto's zijn uit het boek van J.Kok (Rijksprentenkabinet) met foto en nummering, Bartsch 25, Godefroy 25.
Zeer Goed
in zeer goede gebruikte staat
Tot 10 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00