Ets door Adrianus Miolee Voorstelling van de ruïne van Brederode Losbladig, beeldmaat 15x10, bladmaat 24x17 Gesigneerd in potlood r.o.: 'A Miolee' Annotatie in potlood l.o.: 'eigen druk' Gemonogrammeerd in de druk l.o.: 'AM' Getiteld en genummerd in potlood l.o. op het blad: 'Ruïne van Brederode no III 50 ex' Authenticiteit volledig gegarandeerd
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 12,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00