Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets

Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets kopen? Bied vanaf 36!
Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets kopen? Bied vanaf 36!Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets kopen? Bied vanaf 36!Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets kopen? Bied vanaf 36!Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets kopen? Bied vanaf 36!Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets kopen? Bied vanaf 36!Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets kopen? Bied vanaf 36!
  • Adrianus Miolee (1879-1961)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Ets
Stijl Klassiek
Onderwerp Historisch
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 15 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage III - 50 ex
Ets door Adrianus Miolee
Voorstelling van de ruïne van Brederode
Losbladig, beeldmaat 15x10, bladmaat 24x17
Gesigneerd in potlood r.o.: 'A Miolee'
Annotatie in potlood l.o.: 'eigen druk'
Gemonogrammeerd in de druk l.o.: 'AM'
Getiteld en genummerd in potlood l.o. op het blad: 'Ruïne van Brederode no III 50 ex'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico