Hans Wap - Zeefdruk: Two birds of one feather - 1998 kopen? Bied vanaf 69!
Hans Wap (1943) Nederlands Zeefdruk: Two birds of one feather - 1998
Afmetingen 56.5 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Gerdine Duijsens-Kroezen - Zeefdruk: 'Als de kersen rijp zijn' kopen? Bied vanaf 175!
Gerdine Duijsens-Kroezen Nederlands Zeefdruk: 'Als de kersen rijp zijn'
Afmetingen 64.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Harry van Kuyk - Zeefdruk: naakt - 1996 kopen? Bied vanaf 150!
Harry van Kuyk (1929-2008) Nederlands Zeefdruk: naakt - 1996
Afmetingen 50.5 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - Litho - 1979 kopen? Bied vanaf 49!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho - 1979
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Brons (Onbekend) - Brutalistische bronzen kandelaar. kopen? Bied vanaf 35!
Brons (Onbekend) Brutalistische bronzen kandelaar.
Afmetingen 37.5 x 13 x 13 cm (h x b x d)
Gewicht 950 g
€ 35
Direct kopen
Salvador Dali - 400 Obras de Salvador Dali de 1914 a 1983 kopen? Bied vanaf 30!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans 400 Obras de Salvador Dali de 1914 a 1983
Techniek Hardcover
Afmetingen 31.5 x 23.5 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - Litho: Oplontis - 1987 kopen? Bied vanaf 75!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Litho: Oplontis - 1987
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - Litho kopen? Bied vanaf 55!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Wim Motz - Litho: zonnetekens - 1960 kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho: zonnetekens - 1960
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Brons (Onbekend) - Bronzen kan brutalist. kopen? Bied vanaf 40!
Brons (Onbekend) Bronzen kan brutalist.
Afmetingen 12 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 1000 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 40
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Jan Strube - Handdruk: "Noord - Holland" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Handdruk: "Noord - Holland"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 12 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 60
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Aage Sikker Hansen - Midzomerfeest met vreugdevuren. kopen? Bied vanaf 35!
Aage Sikker Hansen (1897-1955) Deens Midzomerfeest met vreugdevuren.
Techniek Litho
Afmetingen 19.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Ad Verstijnen - 6 zeefdrukjes kopen? Bied vanaf 60!
Ad Verstijnen (1946) Nederlands 6 zeefdrukjes
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Heiligenbeeld - Boeddha Sri Lanka kopen? Bied vanaf 50!
Heiligenbeeld Boeddha Sri Lanka
Techniek Brons
Afmetingen 10 x 7.5 x 3.5 cm (h x b x d)
Gewicht 450 g
€ 50
Direct kopen
Herman Brood - 2 boeken: Biggetje Bennie/Rock 'n Roll Junkie kopen? Bied vanaf 49!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands 2 boeken: Biggetje Bennie/Rock 'n Roll Junkie
Techniek Hardcover
Afmetingen 23.5 x 20.5 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Jan Toorop - Portret van Marietje Hendrika Otterloo. kopen? Bied vanaf 35!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Portret van Marietje Hendrika Otterloo.
Techniek Rotaprint
Afmetingen 37 x 31 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 34.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Piet Klaasse (1918-2001) Nederlands Litho: "Moeder en kind"
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 35.5 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Isa van der Zee - Golden Sails kopen? Bied vanaf 35!
Isa van der Zee (1928) Nederlands Golden Sails
Techniek Offset
Afmetingen 71 x 55 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Herman Gordijn - Ets: Knikkeren - 1963 kopen? Bied vanaf 275!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Ets: Knikkeren - 1963
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Jasper Krabbé - Zeefdruk en boek in cassette kopen? Bied vanaf 250!
Jasper Krabbé (1970) Nederlands Zeefdruk en boek in cassette
Afmetingen 32.5 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Brons (Onbekend) - Koningspoedels kopen? Bied vanaf 40!
Brons (Onbekend) Koningspoedels
Techniek Brons
Afmetingen 9.5 x 13 x 3.5 cm (h x b x d)
Gewicht 1400 g
€ 40
Direct kopen
Fred Koot - Litho: "Legaspi" kopen? Bied vanaf 45!
Fred Koot (1927-2000) Nederlands Litho: "Legaspi"
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Aat Veldhoen - Bronzen sculptuur: 'Vogelvrouw' kopen? Bied vanaf 2950!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Bronzen sculptuur: 'Vogelvrouw'
Techniek Brons
Afmetingen 43 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht 5400 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.950
Direct kopen
Heiligenbeeld - Expressionistisch kruisbeeld. kopen? Bied vanaf 30!
Heiligenbeeld Expressionistisch kruisbeeld.
Techniek Verbronsd
Afmetingen 50 x 30 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 1250 g
€ 30
Direct kopen
Ed van Teeseling - Bronzen beeld: staand naakt kopen? Bied vanaf 250!
Ed van Teeseling (1924-2008) Nederlands Bronzen beeld: staand naakt
Techniek Brons
Afmetingen 19 x 7 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 1034 g
€ 250
Direct kopen
Toon Jansen - Houtsnede: Mensen in interieur - 1965 kopen? Bied vanaf 45!
Toon Jansen (1937-2008) Nederlands Houtsnede: Mensen in interieur - 1965
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Gerd Arntz - Zeefdruk: Bespiegeling - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Gerd Arntz (1900-1988) Duits Nederlands Zeefdruk: Bespiegeling - 1976
Afmetingen 24.5 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Afmetingen 17.5 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 503 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Heiligenbeeld - Boeddha Shakyamuni. kopen? Bied vanaf 90!
Heiligenbeeld Boeddha Shakyamuni.
Techniek Brons
Afmetingen 16 x 5 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 350 g
€ 90
Direct kopen
Jan Bernard Meinen - Ets: O.K.K - 1970 kopen? Bied vanaf 49!
Jan Bernard Meinen (1945) Nederlands Ets: O.K.K - 1970
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Jef Diederen - Serie van 6 litho's - 1994 kopen? Bied vanaf 125!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Serie van 6 litho's - 1994
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
€ 125
Direct kopen
Carel Frederik Bendorp (I) - De Derre poort te Hattum. kopen? Bied vanaf 25!
Carel Frederik Bendorp (I) (1736-1814) Nederlands De Derre poort te Hattum.
Techniek Ets
Afmetingen 22.5 x 34 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Willem Westbroek - 2 etsen op 1 blad: "voor Joop" - 1971 kopen? Bied vanaf 39!
Willem Westbroek (1918-1998) Nederlands 2 etsen op 1 blad: "voor Joop" - 1971
Techniek Ets
Afmetingen 16.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - Litho - 1982 kopen? Bied vanaf 75!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho - 1982
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Charlotte Perriand - Philips KL2901 en 7526 kopen? Bied vanaf 35!
Charlotte Perriand (1903-1999) Frans Philips KL2901 en 7526
Afmetingen 28 x 18 x 23 cm (h x b x d)
Gewicht 1750 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 35
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - Litho: Senefelder - 1937 kopen? Bied vanaf 30!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Senefelder - 1937
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 28.5 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Pieter Dik - Kustgezicht kopen? Bied vanaf 200!
Pieter Dik (1943-1984) Nederlands Kustgezicht
Afmetingen 80 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Various Artists Books - Neumeister Afrika Veiling 908 15-10-2009 Deel 1+2 kopen? Bied vanaf 50!
Diverse kunstenaars Neumeister Afrika Veiling 908 15-10-2009 Deel 1+2
Techniek Softcover
Afmetingen 27 x 20 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Anton Heyboer - Ets - 1985 kopen? Bied vanaf 175!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Ets - 1985
Techniek Ets
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Aad de Haas - Linosnede - 1966 kopen? Bied vanaf 125!
Aad de Haas (1920-1972) Nederlands Linosnede - 1966
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28.5 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen