Karin Bos - PULL THE STRINGS (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 200!
Karin Bos (1966) Nederlands PULL THE STRINGS (PRIJSVERLAGING)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 72 x 109 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Peter Vos - Artis Natura Magistra, tekening / aquarel (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 550!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 36 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Andre van Schuylenbergh - vrouwengezicht kopen? Bied vanaf 200!
Andre van Schuylenbergh (1952) Belgisch vrouwengezicht
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 29.7 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 200
Direct kopen
Jan Cremer - Op Beschadigde Poten lopen kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Op Beschadigde Poten lopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 21 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Toni Arzoni - Vrouw aan de vijver kopen? Bied vanaf 300!
Toni Arzoni (1899) Nederlands Vrouw aan de vijver
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 21.5 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 47 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - schaars: een aquarel van v. Dobbenburgh kopen? Bied vanaf 250!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands schaars: een aquarel van v. Dobbenburgh
Techniek Aquarel
Afmetingen 54 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Marjan de Glopper - EGMONDERSTRAATWEG kopen? Bied vanaf 20!
Marjan de Glopper (1936) Nederlands EGMONDERSTRAATWEG
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 38 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Jenny Dalenoord - DINER (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 30!
Jenny Dalenoord (1918-2013) Nederlands DINER (PRIJSVERLAGING)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 28 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 30 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Rinny Reulink - Hooien kopen? Bied vanaf 50!
Rinny Reulink (1931-2010) Nederlands Hooien
Techniek Aquarel
Afmetingen 26 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 50
Direct kopen
Huub Biezen - Dreiging kopen? Bied vanaf 20!
Huub Biezen (1940) Nederlands Dreiging
Techniek Houtskool
Afmetingen 57 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Adri Pieck - Lezend meisje. kopen? Bied vanaf 250!
Adri Pieck (1894-1982) Nederlands Lezend meisje.
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 74 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Adri Pieck - Schaap met lammetjes. kopen? Bied vanaf 150!
Adri Pieck (1894-1982) Nederlands Schaap met lammetjes.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 33 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Toon Kelder - Map met 6 gravures zwart wit nuances kopen? Bied vanaf 140!
Toon Kelder (1894-1973) Nederlands Map met 6 gravures zwart wit nuances
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 62 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 140
Direct kopen
Stephan Balkenhol - Junger Mann kopen? Bied vanaf 500!
Stephan Balkenhol (1957) Duits Jonge man
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Daniel Richter - Ohne Titel kopen? Bied vanaf 500!
Daniel Richter (1962) Duits Zonder titel
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Hennie van der Vegt - Vrouw kopen? Bied vanaf 35!
Hennie van der Vegt (1953) Nederlands Vrouw
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Jörg Immendorff - Hirte der Rosen kopen? Bied vanaf 4000!
Jörg Immendorff (1945-2007) Duits Herder van Rozen
Techniek Litho
Afmetingen 127 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 4.000
Direct kopen
Yoshio Nakajima - Uitgave met drie originele, gesigneerde werken op papier kopen? Bied vanaf 295!
Yoshio Nakajima (1940) Japans Uitgave met drie originele, gesigneerde werken op papier
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Direct kopen
Pleun Betist - Rode rozen kopen? Bied vanaf 100!
Pleun Betist (1894-1971) Nederlands Rode rozen
Afmetingen 82 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Andre van der Vossen - Edam, tekening kopen? Bied vanaf 20!
Andre van der Vossen (1893-1963) Nederlands Edam, tekening
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 40 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Stephan Balkenhol - Junge Frau kopen? Bied vanaf 500!
Stephan Balkenhol (1957) Duits Jonge vrouw
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Jan Montyn - Berglandschap, pastelkrijt tekening kopen? Bied vanaf 125!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Berglandschap, pastelkrijt tekening
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 19 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Andre Butzer - Kein Titel kopen? Bied vanaf 600!
Andre Butzer (1973) Duits Geen titel
Afmetingen 48 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Direct kopen
Karel Gomes - Cees Bantzinger (ingelijst) 2x Willem Klijn en 7 anderen kopen? Bied vanaf 100!
Karel Gomes (1930-2016) Nederlands Cees Bantzinger (ingelijst) 2x Willem Klijn en 7 anderen
Techniek Potlood
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Linda Groen - Ingelijste aquarel , Vlinderkoningin - Lijst, 78 x 61 cm. kopen? Bied vanaf 200!
Linda Groen (1972) Nederlands Ingelijste aquarel , Vlinderkoningin - Lijst, 78 x 61 cm.
Techniek Aquarel
Afmetingen 78 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Afmetingen 48 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Direct kopen
Rob Aussen - 9 inkttekeningen - strandscenes ca. 1983 kopen? Bied vanaf 20!
Rob Aussen (1938-2024) Nederlands 9 inkttekeningen - strandscenes ca. 1983
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Dirkje Kuik - Nachtwandeling kozakken, inkttekening kopen? Bied vanaf 150!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Nachtwandeling kozakken, inkttekening
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 38 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Anneke van Brussel - Vlinders, motten, sprinkhaan, tekening / aquarel (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!
Anneke van Brussel (1949) Nederlands Vlinders, motten, sprinkhaan, tekening / aquarel (mooi ingelijst)
Techniek Aquarel
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Daniel Richter - Propaganda kopen? Bied vanaf 800!
Daniel Richter (1962) Duits Propaganda
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 800
Direct kopen
Auke Hettema - abstract landschap - tekening 1988 kopen? Bied vanaf 150!
Auke Hettema (1927-2004) Nederlands abstract landschap - tekening 1988
Techniek Potlood
Afmetingen 52 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Fredericus van Rossum du Chattel - WATERGEZICHT kopen? Bied vanaf 250!
Fredericus van Rossum du Chattel (1856-1917) Nederlands WATERGEZICHT
Techniek Aquarel
Afmetingen 60 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 44 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Techniek Potlood
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jörg Immendorff - Energie kopen? Bied vanaf 7000!
Jörg Immendorff (1945-2007) Duits Energie
Techniek Litho
Afmetingen 115 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 7.000
Direct kopen
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 25 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Edmond Wingen - Maastricht, Herv. Matthiaskerk 1955 - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Edmond Wingen (1906-1971) Nederlands Maastricht, Herv. Matthiaskerk 1955 - mooi ingelijst
Techniek Aquarel
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Techniek Potlood
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jörg Immendorff - Heuler kopen? Bied vanaf 10000!
Jörg Immendorff (1945-2007) Duits Brul
Techniek Litho
Afmetingen 120 x 135 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 10.000
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Techniek Potlood
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jörg Immendorff - Baselitzfrühstück kopen? Bied vanaf 2000!
Jörg Immendorff (1945-2007) Duits Baselitz-ontbijt
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Hans Erni - Tekening van een moeder met kind in het boek Israel 1971 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Erni (1909-2015) Zwitsers Tekening van een moeder met kind in het boek Israel 1971
Techniek Potlood
Afmetingen 23 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Jörg Immendorff - 3. Oktober kopen? Bied vanaf 4000!
Jörg Immendorff (1945-2007) Duits 3 oktober
Techniek Litho
Afmetingen 124 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 4.000
Direct kopen
Chris Snijders - Manders vlaggemankade Rotterdam kopen? Bied vanaf 35!
Chris Snijders (1881-1943) Nederlands Vlaggemankade Rotterdam
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 89 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Hendrik Jan ten Cate - Personen in het bos kopen? Bied vanaf 200!
Hendrik Jan ten Cate (1867-1955) Nederlands Personen in het bos
Afmetingen 59.5 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Kate van Houten - Fraaie in zeer kleine oplage (20) gemaakte zeefdruk "a hommage to D.T" kopen? Bied vanaf 20!
Kate van Houten (1940) Amerikaans Fraaie in zeer kleine oplage (20) gemaakte zeefdruk "a hommage to D.T"
Afmetingen 65 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Cees Kortlang - Grote handgekleurde reliëf Ets/aquatint - potloodges. - zeer kleine oplage (9) kopen? Bied vanaf 47!
Techniek Ets
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 47
Direct kopen