Jeanne Bieruma Oosting - Houtsnede Nieuwjaarswens: Veel heil en zegen - 1937 kopen? Bied vanaf 75!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Houtsnede Nieuwjaarswens: Veel heil en zegen - 1937
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 15 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Ton van Tast - Potloodtekening: Een muzikant, die voor de spiegel staat met eremedaille kopen? Bied vanaf 75!
Ton van Tast (1884-1975) Nederlands Potloodtekening: Een muzikant, die voor de spiegel staat met eremedaille
Techniek Potlood
Afmetingen 23.5 x 33 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Jeroen Hermkens - Litho: Tien steden, Leningrad - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Litho: Tien steden, Leningrad - 1988
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Monica van Dael - Brons: Hoofd van een vrouw kopen? Bied vanaf 449!
Monica van Dael (1943) Nederlands Brons: Hoofd van een vrouw
Techniek Overig
Afmetingen 21 x 13 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 449
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - Litho: Droogbloemen - 1974 kopen? Bied vanaf 59!
Techniek Litho
Afmetingen 59.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Dadara - Klok - nieuw kopen? Bied vanaf 49!
Dadara (1969) Nederlands Klok - nieuw
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Eddy Posthuma de Boer - Gelatine silverprint : protest tegen de Vietnamoorlog - Italie kopen? Bied vanaf 99!
Eddy Posthuma de Boer (1931) Nederlands Gelatine silverprint : protest tegen de Vietnamoorlog - Italie
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 22 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Herman Brood - 2 boeken: Souvenirs/Woedend licht kopen? Bied vanaf 99!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands 2 boeken: Souvenirs/Woedend licht
Techniek Hardcover
Afmetingen 34.5 x 24 cm (h x b)
€ 99
Direct kopen
Pablo Picasso - Reproductie Minotaur in the arena, vanquished by a youth kopen? Bied vanaf 100!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Reproductie Minotaur in the arena, vanquished by a youth
Techniek Potlood
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Ton van Tast - Aquarel: Surrealistische compositie met reuzenpoppen en kabouters - 1971 kopen? Bied vanaf 250!
Ton van Tast (1884-1975) Nederlands Aquarel: Surrealistische compositie met reuzenpoppen en kabouters - 1971
Techniek Aquarel
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Karel Appel - Pepie en Jaco, genummerd! kopen? Bied vanaf 150!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Pepie en Jaco, genummerd!
Techniek Hardcover
Afmetingen 34 x 27 cm (h x b)
€ 150
Direct kopen
Anne Rensen - Poort kopen? Bied vanaf 50!
Anne Rensen (1943) Nederlands Poort
Techniek Gouache
Afmetingen 81 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Milou Hermus - Litho in perspex lijst: "Lucia di Lammermoor" - 1994 kopen? Bied vanaf 650!
Milou Hermus (1947-2021) Nederlands Litho in perspex lijst: "Lucia di Lammermoor" - 1994
Techniek Litho
Afmetingen 82 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Piet van Heerden - Bronzen beeld: Hondje kopen? Bied vanaf 299!
Piet van Heerden (1924-1996) Nederlands Bronzen beeld: Hondje
Techniek Brons
Afmetingen 8 x 10 x 4.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Kees van Bohemen - Grote zeefdruk "voloptueus naakt in slaapkamer" kleine oplage - in nieuwstaat kopen? Bied vanaf 62!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Grote zeefdruk "voloptueus naakt in slaapkamer" kleine oplage - in nieuwstaat
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 62
Direct kopen
Laetitia de Haas - Gelimiteerde oplage (150) "Sleepboot" - kleuren ets - potlood gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands Gelimiteerde oplage (150) "Sleepboot" - kleuren ets - potlood gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Dana Andreev - Kleurenets: Unexpected Guest - 1989 kopen? Bied vanaf 79!
Dana Andreev (1951) Nederlands Kleurenets: Unexpected Guest - 1989
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 56.5 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Direct kopen
Paul Blanca - C print: Een trommel en een drumstok kopen? Bied vanaf 100!
Paul Blanca (1958-2021) Nederlands C print: Een trommel en een drumstok
Techniek C-Print
Afmetingen 17 x 17 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Royal Boch - 2 keramische Delfts blauwe wandborden kopen? Bied vanaf 35!
Royal Boch (1841) Belgisch 2 keramische Delfts blauwe wandborden
Afmetingen 39 x 39 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 35
Direct kopen
Gerd Arntz - Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Gerd Arntz (1900-1988) Duits Nederlands Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 43.5 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
John Lennon - Bag One kopen? Bied vanaf 225!
John Lennon (1940-1980) Engels Bag One
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 50 cm (h x b)
€ 225
Direct kopen
Elizabeth de Vaal - Groot kleuren litho - 1982 - mannelijk torso - zeer kleine oplage (15) kopen? Bied vanaf 56!
Elizabeth de Vaal (1950) Nederlands Groot kleuren litho - 1982 - mannelijk torso - zeer kleine oplage (15)
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 56
Direct kopen
Ferry Bunder - Ets - 1979 kopen? Bied vanaf 29!
Ferry Bunder Nederlands Ets - 1979
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Porceleyne Fles - Vaas 1914 kopen? Bied vanaf 65!
Porceleyne Fles (1653) Nederlands Vaas 1914
Afmetingen 22 x 12 x 20 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Denkor - Landschap kopen? Bied vanaf 50!
Denkor (1944) Nederlands Landschap
Techniek Aquarel
Afmetingen 50.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Porceleyne Fles - Knobbelvaas 1914 kopen? Bied vanaf 100!
Porceleyne Fles (1653) Nederlands Knobbelvaas 1914
Afmetingen 32 x 15 x 30 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 46.5 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Paul Blanca - C print: "Hond Dreutel" - 2013 kopen? Bied vanaf 100!
Paul Blanca (1958-2021) Nederlands C print: "Hond Dreutel" - 2013
Techniek C-Print
Afmetingen 15 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Hajo Hangen - Ordungsfolge 14 kopen? Bied vanaf 100!
Hajo Hangen (1927) Ordungsfolge 14
Afmetingen 80.5 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Hajo Hangen - Ordungsfolge 26 kopen? Bied vanaf 100!
Hajo Hangen (1927) Ordungsfolge 26
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Carole CARPIER - SPIKE kopen? Bied vanaf 209!
Carole CARPIER (1978) Frans SPIKE
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 18.5 x 27 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 500 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 209
Direct kopen
Ciano Siewert - Havengezicht Dordrecht kopen? Bied vanaf 25!
Ciano Siewert (1942) Nederlands Havengezicht Dordrecht
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Julian Schnabel - Illy Art Collection kopen? Bied vanaf 80!
Julian Schnabel (1951) Amerikaans Illy Art Collection
Afmetingen 20 x 41 cm (h x b)
€ 80
Direct kopen
Antonio Calderara - Zeefdruk: Tempo Spazio Luce - 1975 kopen? Bied vanaf 80!
Antonio Calderara (1903-1978) Italiaans Zeefdruk: Tempo Spazio Luce - 1975
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Joep van Lieshout - ILLY Art Collection kopen? Bied vanaf 475!
Joep van Lieshout (1963) Nederlands ILLY Art Collection
Afmetingen 45 x 30 x 5 cm (h x b x d)
€ 475
Direct kopen
Gerard 't Hart - Collage - 1992 kopen? Bied vanaf 65!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Collage - 1992
Techniek Collage
Afmetingen 26.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Robert Zeppel-Sperl - Aquarel: surrealistische compositie met figuren - 1989 kopen? Bied vanaf 595!
Robert Zeppel-Sperl (1944-2005) Oostenrijks Aquarel: surrealistische compositie met figuren - 1989
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Direct kopen
Brockwitz Glas - Model 6940 kopen? Bied vanaf 25!
Brockwitz Glas (1903-1944) Duits Model 6940
Afmetingen 22 x 16 x 18 cm (h x b x d)
Gewicht 1845 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 25
Direct kopen
Peter Vos - Litho: Struthio camelus - 1972 kopen? Bied vanaf 199!
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Herman Brood - Lady Di kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Lady Di
Afmetingen 72 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Techniek Overig
Afmetingen 13.5 x 10.5 x 4 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Direct kopen
Thomas A. Clark - Zeefdruk: Glade - 1996 kopen? Bied vanaf 250!
Thomas A. Clark (1944) Brits Zeefdruk: Glade - 1996
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Peter Vos - Litho: Mus Plumatus - 1972 kopen? Bied vanaf 199!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Litho: Mus Plumatus - 1972
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Robert Zeppel-Sperl - Kleurenlitho - 1971 kopen? Bied vanaf 175!
Robert Zeppel-Sperl (1944-2005) Oostenrijks Kleurenlitho - 1971
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Corry Ammerlaan - Kandelaren abstract. kopen? Bied vanaf 40!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Kandelaren abstract.
Techniek Verbronsd
Afmetingen 13 x 4.5 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht 850 g
€ 40
Direct kopen
Paul Citroen - Litho: Ella - 1976 kopen? Bied vanaf 49!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Litho: Ella - 1976
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Paul Citroen - Litho: Anneloor - 1976 kopen? Bied vanaf 49!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Litho: Anneloor - 1976
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Yaka - Amulet beeld. kopen? Bied vanaf 75!
Yaka Amulet beeld.
Techniek Hout
Afmetingen 25 x 5.5 x 6.5 cm (h x b x d)
Gewicht 300 g
€ 75
Direct kopen