| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 56 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 52 x 43 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 32 x 27 cm (h x b) |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Japans Papier |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.41 x 0.95 cm (h x b) |
| Gewicht | 4.6 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 30 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.7 x 1.2 cm (h x b) |
| Gewicht | 7 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 39 x 33 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.8 x 1.3 cm (h x b) |
| Gewicht | 5.4 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Fotocollage |
| Afmetingen | 100 x 150 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Fotocollage |
| Afmetingen | 170 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.44 x 0.79 cm (h x b) |
| Gewicht | 6 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Fotocollage |
| Afmetingen | 60 x 90 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.72 x 0.85 cm (h x b) |
| Gewicht | 2.2 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 65 x 85 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.5 x 0.5 cm (h x b) |
| Gewicht | 2.8 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 66 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 42 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.4 x 0.9 cm (h x b) |
| Gewicht | 7 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 70.5 x 50.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 61 x 61 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 90.5 x 71 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 32 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.2 x 0.7 cm (h x b) |
| Gewicht | 10 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 45 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 59 x 37.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 30 x 22 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 59 x 42 cm (h x b) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 45 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | C-Print |
| Afmetingen | 128 x 193 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.3 x 0.7 cm (h x b) |
| Gewicht | 3.6 g |
| Gesigneerd | Buitenlands keur |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 45 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 92 x 115 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 74 x 68 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Afmetingen | 90 x 67 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 122 x 91 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 68 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.55 x 0.45 cm (h x b) |
| Gewicht | 4.7 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 52 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 63 x 83 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 66 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 80 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.3 x 1.6 cm (h x b) |
| Gewicht | 3 g |
| Gesigneerd | Zonder keur |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 52 x 62 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 102 x 72 cm (h x b) |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 90 x 98 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 35 x 44 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |