Edvard Munch - Poster Vrouw met rood haar en groene ogen. kopen? Bied vanaf 80!
Edvard Munch (1863-1944) Noors Poster Vrouw met rood haar en groene ogen.
Techniek Offset
Afmetingen 76 x 52 cm (h x b)
€ 80
Direct kopen
Laurent Charles Maréchal - Woman drawing water from a water urn kopen? Bied vanaf 150!
Laurent Charles Maréchal (1801-1887) Frans Woman drawing water from a water urn
Afmetingen 57 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Lex Grote - Onbekend 2 tulpen kopen? Bied vanaf 75!
Lex Grote (1958) Nederlands Onbekend 2 tulpen
Afmetingen 138 x 208 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Han Rehm - Telesphorus kopen? Bied vanaf 95!
Han Rehm (1908-1970) Nederlands Telesphorus
Techniek Verbronsd
Afmetingen 18.5 x 5.5 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 850 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Daalderop - Jugendstil sierpot cachepot. kopen? Bied vanaf 50!
Daalderop (1880) Nederlands Jugendstil sierpot cachepot.
Afmetingen 23.5 x 28 x 25 cm (h x b x d)
Gewicht 1300 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 50
Direct kopen
Fon Klement - Houtsnede: Natura Morta kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Houtsnede: Natura Morta
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 29 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Lex Grote - Onbekend kleurrijk kopen? Bied vanaf 75!
Lex Grote (1958) Nederlands Onbekend kleurrijk
Afmetingen 140 x 145 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Marc Jonk - Acryl op doek, Liggend naakt - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Marc Jonk (1951) Nederlands Acryl op doek, Liggend naakt - Ingelijst
Techniek Acryl
Afmetingen 75 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Paul Blanca - C print kopen? Bied vanaf 150!
Paul Blanca (1958-2021) Nederlands C print
Techniek C-Print
Afmetingen 40.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Jeroen Krabbé - Zeefdruk + gedicht: Alles bleef zoals het niet was - 1992 kopen? Bied vanaf 59!
Jeroen Krabbé (1944) Nederlands Zeefdruk + gedicht: Alles bleef zoals het niet was - 1992
Afmetingen 23.5 x 17.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 62 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Lex Grote - Onbekend vrolijk kopen? Bied vanaf 100!
Lex Grote (1958) Nederlands Onbekend vrolijk
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jan Strube - Houtdruk: "Poppenkast" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtdruk: "Poppenkast"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 60
Direct kopen
Frits Haans - Litho: "Pen en Burijn" - 1977 kopen? Bied vanaf 45!
Frits Haans (1920-1981) Nederlands Litho: "Pen en Burijn" - 1977
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Hans Broekhuizen - Oud zeilschip. kopen? Bied vanaf 35!
Hans Broekhuizen (1926-1988) Nederlands Oud zeilschip.
Techniek Ets
Afmetingen 26.5 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Dana Andreev - Kleurenets: Deep breath before Journey - 1982 kopen? Bied vanaf 79!
Dana Andreev (1951) Nederlands Kleurenets: Deep breath before Journey - 1982
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 56.5 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Direct kopen
Francine van Hove - étude pour Paradis terrestre kopen? Bied vanaf 125!
Francine van Hove (1942) Frans étude pour Paradis terrestre
Afmetingen 55 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Cor Jaring - Foto kopen? Bied vanaf 125!
Cor Jaring (1936-2013) Nederlands Foto
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 25 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Aad Uithol - AWU Elektrische klok. kopen? Bied vanaf 50!
Aad Uithol (1913) Nederlands AWU Elektrische klok.
Afmetingen 20 x 15.5 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 1350 g
€ 50
Direct kopen
Afmetingen 77 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Julia van Verschuer - Handelende boeren met koeien. kopen? Bied vanaf 30!
Julia van Verschuer (1926) Nederlands Handelende boeren met koeien.
Techniek Kunststof
Afmetingen 10 x 11 x 7.5 cm (h x b x d)
Gewicht 750 g
€ 30
Direct kopen
Lucebert - Grote litho - 1993 kopen? Bied vanaf 199!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Grote litho - 1993
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Lex Grote - Onbekend bruin kopen? Bied vanaf 75!
Lex Grote (1958) Nederlands Onbekend bruin
Afmetingen 160 x 180 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Tamaz Abashidze - 2 etsen kopen? Bied vanaf 59!
Tamaz Abashidze (1952) Georgisch Nederlands 2 etsen
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Bill Reid - Children of the raven. kopen? Bied vanaf 25!
Bill Reid (1920-1998) Canadees Children of the raven.
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 15 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Kunststof
€ 25
Direct kopen
Eddy Posthuma de Boer - Foto: "New York protest Vietnam" kopen? Bied vanaf 99!
Eddy Posthuma de Boer (1931) Nederlands Foto: "New York protest Vietnam"
Afmetingen 30 x 20.5 cm (h x b)
€ 99
Direct kopen
Renaat Veris - Vaas met zonnebloemen kopen? Bied vanaf 50!
Renaat Veris (1940) Belgisch Vaas met zonnebloemen
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Silvin Bronkart - Hochwertige abstrakte Komposition aus dem Jahr 1949 kopen? Bied vanaf 550!
Silvin Bronkart (1915-1970) Belgisch Hoogwaardige abstracte compositie uit 1949
Techniek Houtskool
Afmetingen 51.5 x 63.5 cm (h x b)
€ 550
Direct kopen
Afmetingen 44.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Lex Grote - Grijs met rood kopen? Bied vanaf 100!
Lex Grote (1958) Nederlands Grijs met rood
Afmetingen 130 x 250 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Tamaz Abashidze - Ets: "Waterval" - 1998 kopen? Bied vanaf 40!
Tamaz Abashidze (1952) Georgisch Nederlands Ets: "Waterval" - 1998
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Theo Topman - Portret van een Spaanse schone. kopen? Bied vanaf 40!
Theo Topman (1944) Nederlands Portret van een Spaanse schone.
Afmetingen 64 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Eugène Brands - 2 boeken kopen? Bied vanaf 89!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands 2 boeken
Techniek Hardcover
Afmetingen 32.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 89
Direct kopen
Nicolas Dings - Beeldje "Balans " kopen? Bied vanaf 140!
Nicolas Dings (1953) Nederlands Beeldje "Balans "
Techniek Tin
Afmetingen 22 x 7 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 700 g
€ 140
Direct kopen
Henk Huig - Ets: boot op zee kopen? Bied vanaf 25!
Henk Huig (1934) Nederlands Ets: boot op zee
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Hanny Ramaer (1941) Nederlands De figuren van Hannie Ramaer: 6 zeefdrukken in box - 1987
Afmetingen 28 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Porceleyne Fles - Beperkte oplage Herdenkingsbord geboorte Prinses Béatrix kopen? Bied vanaf 150!
Porceleyne Fles (1653) Nederlands Beperkte oplage Herdenkingsbord geboorte Prinses Béatrix
Afmetingen 4 x 29 x 29 cm (h x b x d)
Gewicht 758 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Willem Westbroek - 2 etsen op 1 blad: "voor Joop" kopen? Bied vanaf 39!
Willem Westbroek (1918-1998) Nederlands 2 etsen op 1 blad: "voor Joop"
Techniek Ets
Afmetingen 16.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Aad de Haas - Linosnede - 1966 kopen? Bied vanaf 125!
Aad de Haas (1920-1972) Nederlands Linosnede - 1966
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28.5 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Vera Tummers-van Hasselt - Mariken van Nimwegen kopen? Bied vanaf 99!
Vera Tummers-van Hasselt (1924-2014) Nederlands Mariken van Nimwegen
Techniek Brons
Afmetingen 14.5 x 5.5 x 4.5 cm (h x b x d)
Gewicht 530 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Jan Fekkes - Portret van Ludwig van Beethoven kopen? Bied vanaf 175!
Jan Fekkes (1885-1933) Nederlands Portret van Ludwig van Beethoven
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Dave Meijer - Acryl op paneel: 'golven' - 2006 kopen? Bied vanaf 499!
Dave Meijer (1955) Nederlands Acryl op paneel: 'golven' - 2006
Techniek Acryl
Afmetingen 13 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 499
Direct kopen
Pieter Holstein - met de hand ingekleurde litho - 2002 kopen? Bied vanaf 75!
Pieter Holstein (1934) Nederlands met de hand ingekleurde litho - 2002
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Willem Dooijewaard - Mongoolse man/vrouw kopen? Bied vanaf 850!
Willem Dooijewaard (1892-1980) Nederlands Mongoolse man/vrouw
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 62 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Werner Moonen - Gij zult mij niet scheiden, ik breng de nacht door in het oog van de dag, ets kopen? Bied vanaf 125!
Werner Moonen (1940-2011) Nederlands Gij zult mij niet scheiden, ik breng de nacht door in het oog van de dag, ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 57 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Pieter Johannes Tol - Bloemstilleven van Chrysanten in een pot. kopen? Bied vanaf 125!
Pieter Johannes Tol (1899-1985) Nederlands Bloemstilleven van Chrysanten in een pot.
Afmetingen 72 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Jan Michielsen - "De familie Della Robie". kopen? Bied vanaf 59!
Jan Michielsen (1939-2010) Nederlands "De familie Della Robie".
Techniek Gravure
Afmetingen 41 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Direct kopen
Andre Martens - Zonder titel, 1991 kopen? Bied vanaf 25!
Andre Martens (1958) Nederlands Zonder titel, 1991
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 45 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen