Alain Bonnefoit - WP - Grand nu au sofa noir

Alain Bonnefoit - WP - Grand nu au sofa noir kopen? Bied vanaf 245!
Alain Bonnefoit - WP - Grand nu au sofa noir kopen? Bied vanaf 245!Alain Bonnefoit - WP - Grand nu au sofa noir kopen? Bied vanaf 245!Alain Bonnefoit - WP - Grand nu au sofa noir kopen? Bied vanaf 245!Alain Bonnefoit - WP - Grand nu au sofa noir kopen? Bied vanaf 245!Alain Bonnefoit - WP - Grand nu au sofa noir kopen? Bied vanaf 245!
  • Alain Bonnefoit (1937)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekLitho
StijlImpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen68 x 102 cm (h x b)
Incl. lijst100 x 132 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie lithografie van Alain Bonnefoit met  lijst. Het werk is mooi van kleur en in  goede staat. Het werk heeft een lijst maar deze is niet nieuw. Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of  verzonden worden per koerier.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Alain Bonnefoit (1937)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3670 verkochte items
Alle items van deze verkoper (484)
132 cm
100 cm
102 cm
68 cm