Alain Bonnefoit - WP - Suite Nus: Cheveux Noirs

Alain Bonnefoit - WP - Suite Nus: Cheveux Noirs kopen? Bied vanaf 90!
Alain Bonnefoit - WP - Suite Nus: Cheveux Noirs kopen? Bied vanaf 90!Alain Bonnefoit - WP - Suite Nus: Cheveux Noirs kopen? Bied vanaf 90!
  • Alain Bonnefoit (1937)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1996
Techniek Litho
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Naakt
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 48 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Fraaie lithografie van Alain Bonnefoit. Het werk is mooi van kleur en in  goede staat en heeft fraai aflopende randen

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Alain Bonnefoit (1937)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3676 verkochte items
Alle items van deze verkoper (474)
37 cm
48 cm