Albert Blitz - Groot in 1964 geschilderd surrealistisch olieverf op paneel - gesigneerd

Albert Blitz - Groot in 1964 geschilderd surrealistisch olieverf op paneel - gesigneerd kopen? Bied vanaf 90!
Albert Blitz - Groot in 1964 geschilderd surrealistisch olieverf op paneel - gesigneerd kopen? Bied vanaf 90!Albert Blitz - Groot in 1964 geschilderd surrealistisch olieverf op paneel - gesigneerd kopen? Bied vanaf 90!Albert Blitz - Groot in 1964 geschilderd surrealistisch olieverf op paneel - gesigneerd kopen? Bied vanaf 90!Albert Blitz - Groot in 1964 geschilderd surrealistisch olieverf op paneel - gesigneerd kopen? Bied vanaf 90!Albert Blitz - Groot in 1964 geschilderd surrealistisch olieverf op paneel - gesigneerd kopen? Bied vanaf 90!Albert Blitz - Groot in 1964 geschilderd surrealistisch olieverf op paneel - gesigneerd kopen? Bied vanaf 90!Albert Blitz - Groot in 1964 geschilderd surrealistisch olieverf op paneel - gesigneerd kopen? Bied vanaf 90!
  • Albert Blitz (1938-2022)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1964
Drager Paneel
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 60 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • Albert Blitz was born in Utrecht and studied sculpting in Arnhem. He settled in Amsterdam in 1956 where he became a fine art artist. He has made covers, drawings and comic strips for magazines like Metropool and Amsterdams Weekblad, some of which were reprinted in De Groene Amsterdammer. Blitz was the author and lead actor in the 1995 stageplay 'Hela gij bloempje'.

LET OP!! IVM HET GROTE FORMAAT VAN DIT SCHILDERIJ IS OPHALEN IN PURMEREND OF BEZORGING PER KOERIER (0.30CT PER GEREDEN KM) BIJ U AAN HUIS DE ENIGE OPTIE!!
verkeert in goede conditie.

Albert Blitz (1938-2022)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Artpointamsterdam
3949 verkochte items
Alle items van deze verkoper (112)
110 cm
60 cm