Een mooi werk van een zeldzaam schilder, jong gestorven in 1945. Amersfoort en Laren waren zijn werkgebieden. Een klein oeuvre maar van hoge kwaliteit. Dit stilleven is nog redelijk realistisch maar neigt toch al een beetje naar zijn modernere en kubistische vorm van schilderen die hoge prijzen halen en zeer gewild zijn. Gesigneerd en onduidelijk gedateerd. Anemonen in een vaas. Lijst van een lijstenmaker uit Cuyk. Afkomstig uit een Nederlandse prive-collectie. Het werk kan opgehaald worden en eventueel gebracht om schade te voorkomen. Verzenden heeft niet mijn preferentie.
Zeer Goed
Aan de randen van het werk is er wat verfverlies waarbij de verf wat afgeschaafd is. Waarschijnlijk doordat het vroeger onder een kleinere lijst gestremd zat. Verder is het werk zelf zonder de randen in erg goede staat zonder enige schade.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Den helder, Nederland
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 20,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00