Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Paneel |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 20 cm (h x b) |
Incl. lijst | 37 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
De kunstschilder Albert Jarardus van Prooijen werd geboren op 7 september 1834 te Groningen. Van Prooijen was op zijn 13de jaar al leerling van de Tekenakademie Minerva in zijn geboortestad Groningen. Hij behaalde hier onder meer in 1853 de 'groote kooninklijke medaille' .
Van Prooijen schilderde en aquarelleerde aanvankelijk marines en stadsgezichten, maar later meer en meer landschappen en ook riviergezichten. Hij is voornamelijk bekend geworden om zijn typisch Hollandse landschappen met vee (o.a. uit omgeving Groningen, Deventer, Zutphen, Vorden en Vaassen)
Vanaf 1869 af woonde en werkte hij voornameljk te Amsterdam.
A.J. van Prooijen overleed op 21 oktoger 1898, op 69-jarige leeftijd in Amsterdam.
In goudvergulde antieke lijst in goede staat.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
in goede antieke staat | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Moergestel, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Moergestel, Nederland |
Starttijd | 24-8-2020 om 9:14 |
Eindtijd | 1-9-2020 om 21:29 |