Albert Torie - Schilder uit Meppel. Mooie waterpartij

Albert Torie - Schilder uit Meppel. Mooie waterpartij kopen? Bied vanaf 150!
Albert Torie - Schilder uit Meppel. Mooie waterpartij kopen? Bied vanaf 150!Albert Torie - Schilder uit Meppel. Mooie waterpartij kopen? Bied vanaf 150!Albert Torie - Schilder uit Meppel. Mooie waterpartij kopen? Bied vanaf 150!Albert Torie - Schilder uit Meppel. Mooie waterpartij kopen? Bied vanaf 150!Albert Torie - Schilder uit Meppel. Mooie waterpartij kopen? Bied vanaf 150!Albert Torie - Schilder uit Meppel. Mooie waterpartij kopen? Bied vanaf 150!Albert Torie - Schilder uit Meppel. Mooie waterpartij kopen? Bied vanaf 150!Albert Torie - Schilder uit Meppel. Mooie waterpartij kopen? Bied vanaf 150!
  • Albert Torie (1896-1969)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1940
Stijl Realistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 36 x 61 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig olieverf schilderij met mooi kleurgebruik. Zit originele lijst die de kleuren goed uit laat komen.
Het schilderij heeft nooit op een vochtige plaats gehangen of aan zonnestraling blootgesteld
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zwolle, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 68,30

Albert Torie (1896-1969)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Armand7011
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (1)
85 cm
60 cm
61 cm
36 cm