Albert Torie - Schilder uit Meppel. Mooie waterpartij
Omschrijving
Albert Torie (1896-1969)
Type kunstwerk
Jaartal
1940
Techniek
Olieverf
Drager
Canvas (Doek)
Stijl
Realistisch
Onderwerp
Landschap
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
36 x 61 cm (h x b)
Incl. lijst
60 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Prachtig olieverf schilderij met mooi kleurgebruik. Zit originele lijst die de kleuren goed uit laat komen.
Zeer Goed
Het schilderij heeft nooit op een vochtige plaats gehangen of aan zonnestraling blootgesteld
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zwolle, Nederland
Tot 10 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 68,30