Albert Zwartjes - Kermis te Mechelen

Albert Zwartjes - Kermis te Mechelen kopen? Bied vanaf 350!
Albert Zwartjes - Kermis te Mechelen kopen? Bied vanaf 350!Albert Zwartjes - Kermis te Mechelen kopen? Bied vanaf 350!Albert Zwartjes - Kermis te Mechelen kopen? Bied vanaf 350!Albert Zwartjes - Kermis te Mechelen kopen? Bied vanaf 350!Albert Zwartjes - Kermis te Mechelen kopen? Bied vanaf 350!Albert Zwartjes - Kermis te Mechelen kopen? Bied vanaf 350!
  • Albert Zwartjes (1902-1976)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Aquarel
Stijl Realistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 56 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Herkomst Kunstzaal van Lier te Blaricum
Het werk is ten tentoon gesteld op de herdenkingstentoonstelling Dec 79 in het Singer Muzeum

In het papier zijn enige kleine bruine verkleuringen zichtbaar.
ConditieRedelijk
Papier heeft enige kleine bruine verkleuringen (Zie detail foto)
Binnen Duitsland € 12,00
Europese Unie € 20,00
Wereldwijd € 50,00