Albertus Wieringa - Litho, Landschap

Albertus Wieringa - Litho, Landschap kopen? Bied vanaf 20!
Albertus Wieringa - Litho, Landschap kopen? Bied vanaf 20!Albertus Wieringa - Litho, Landschap kopen? Bied vanaf 20!Albertus Wieringa - Litho, Landschap kopen? Bied vanaf 20!Albertus Wieringa - Litho, Landschap kopen? Bied vanaf 20!Albertus Wieringa - Litho, Landschap kopen? Bied vanaf 20!Albertus Wieringa - Litho, Landschap kopen? Bied vanaf 20!Albertus Wieringa - Litho, Landschap kopen? Bied vanaf 20!Albertus Wieringa - Litho, Landschap kopen? Bied vanaf 20!
  • Albertus Wieringa (1941)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1984
Techniek Litho
Stijl Klassiek
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst 35 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Albertus Wieringa is geboren in 1941 te Heerenveen, volgde verschillende opleidingen en specialiseerde zich in de grafische kunst. In de loop der jaren heeft hij veel etsen gemaakt van steden en dorpen en soms iets anders. Dit is uitgegroeid tot een totaal van ca. 850 verschillende etsen en de collectie groeit nog steeds. De combinatie van de ets inkt die hij gebruikt (charbonnel) en het papier (zerkall) vormt een hechte structuur, welke een zeer lange levensduur heeft.
Passe-partout is wat verkleurd.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 14,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 25,00

Albertus Wieringa (1941)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  CGMKunst
Lid sinds 2024
454 verkochte items
Alle items (62)
31.5 cm
35 cm
20 cm
20 cm