Paul Citroen - Palet, de originele uitgave uit 1931! plus: de kunstcollectie van Citroen
Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Florale Composities
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities
Type kunstwerk | Design |
Periode | 1945 t/m 1999 |
Stijl | Zilver/Goud |
Afmetingen | 7.5 x 20.5 x 20.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 0.411 gram |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
Goede algehele vintage conditie. Geen deuken of breuken. Krassen aan de binnenkant. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ekeren, België | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
| ||||||||||
Garantie | |||||||||||
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Ekeren, België |
Starttijd | 14-9-2022 om 17:36 |
Eindtijd | 28-9-2022 om 21:45 |