Alexander Hugo Bakker Korff - Modemaakster - Verkocht

Alexander Hugo Bakker Korff - Modemaakster kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Alexander Hugo Bakker Korff - Modemaakster kopen? Bied vanaf 20!Alexander Hugo Bakker Korff - Modemaakster kopen? Bied vanaf 20!Alexander Hugo Bakker Korff - Modemaakster kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  ciscus_9com
FA. (2)

145 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Alexander Hugo Bakker Korff (1824-1882)
TypePrenten voor 1900
Jaartal1864
TechniekLitho
OnderwerpSchilderkunst
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen18.5 cm x 14.6 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
Mooie litho door F.H.Weissenbruch naar een schilderij van  A.H.Bakker Korff
gedrukt door J.D.Steuerwald
Afm papier 26,3 x 34,2 cm

Mooie litho met 2 kleine gaatjes buiten beeld

Alexander Hugo Bakker Korff (1824-1882)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  ciscus_9com
FA. (2)

145 verkochte items
14.6 cm
18.5 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-06-2022 om 17:20
Eindtijd:03-07-2022 om 21:51
PietVancouver
03 jul. / 20:36
€ 20