Alexander Hugo Bakker Korff - Modemaakster - Verkocht

Alexander Hugo Bakker Korff - Modemaakster kopen? Bied vanaf 20!
Prenten voor 1900

Alexander Hugo Bakker Korff - Modemaakster kopen? Bied vanaf 20!Alexander Hugo Bakker Korff - Modemaakster kopen? Bied vanaf 20!Alexander Hugo Bakker Korff - Modemaakster kopen? Bied vanaf 20!
  • Alexander Hugo Bakker Korff (1824-1882)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1864
Techniek Litho
Onderwerp Schilderkunst
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 18.5 x 14.6 cm (h x b)
Gesigneerd Naam gedrukt
Mooie litho door F.H.Weissenbruch naar een schilderij van  A.H.Bakker Korff
gedrukt door J.D.Steuerwald
Afm papier 26,3 x 34,2 cm
Mooie litho met 2 kleine gaatjes buiten beeld

Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 25,00

Alexander Hugo Bakker Korff (1824-1882)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  ciscus_9com
157 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
14.6 cm
18.5 cm