Alexander van Noort - Zomer in Zandvoort - Verkocht

Alexander van Noort - Zomer in Zandvoort kopen? Bied vanaf 230!

Verkoopprijs: € 264,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Alexander van Noort - Zomer in Zandvoort kopen? Bied vanaf 230!Alexander van Noort - Zomer in Zandvoort kopen? Bied vanaf 230!Alexander van Noort - Zomer in Zandvoort kopen? Bied vanaf 230!Alexander van Noort - Zomer in Zandvoort kopen? Bied vanaf 230!Alexander van Noort - Zomer in Zandvoort kopen? Bied vanaf 230!Alexander van Noort - Zomer in Zandvoort kopen? Bied vanaf 230!Alexander van Noort - Zomer in Zandvoort kopen? Bied vanaf 230!

Geplaatst door  Iede001

Lid sinds 2021
8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Alexander van Noort (1953)
Jaartal2010
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst32 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf op Paneel

Alexander van Noort (1953)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Iede001

Lid sinds 2021
8 verkochte items
42 cm
32 cm
40 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 264,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-01-2021 om 20:47
Eindtijd:30-01-2021 om 19:59
Joepje
29 jan. / 21:21
€ 230