Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Zeefdruk |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | EA |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
De dragers - geschept papier op karton - vertonen oppervlakteschade aan de randen: het gevolg van het verwijderen van passe-partouts. De afbeeldingen zelf zijn niet beschadigd. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter