Alfons Van Meirvenne - Toekan

Alfons Van Meirvenne - Toekan kopen? Bied vanaf 2000!
Alfons Van Meirvenne - Toekan kopen? Bied vanaf 2000!Alfons Van Meirvenne - Toekan kopen? Bied vanaf 2000!
  • Alfons Van Meirvenne (1932)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1995
Techniek Gemengde Techniek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst 25 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Toekan geschilderd
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Haasdonk, België

Alfons Van Meirvenne (1932)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Wolfina
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
25 cm
25 cm
20 cm
20 cm