Alois Janak - Ets en aquatint, Z.T. Landschap met peer - Ingelijst - Verkocht

Alois Janak - Ets en aquatint, Z.T. Landschap met peer - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Alois Janak - Ets en aquatint, Z.T. Landschap met peer - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Alois Janak - Ets en aquatint, Z.T. Landschap met peer - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Alois Janak - Ets en aquatint, Z.T. Landschap met peer - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
  • Alois Janak (1924)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 cm x 36 cm (h x b)
Lijst76 cm x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageXXVIII/C
Mooie kleurenets van de Duitse kunstenaar Alois Janak

In de witrand enkele zeer lichte oneffenheden

Alois Janak (1924)

TsjechischTsjechischAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (325)

Lid sinds 2010
45487 verkochte items
Alle items van deze verkoper (843)
61.5 cm
76 cm
36 cm
51 cm
Dit item is verkocht voor 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-08-2022 om 15:49
Eindtijd:09-08-2022 om 20:33
Biedingen (2)
nellyvan
09 aug. / 19:46
€ 80
oudeman
06 aug. / 20:18
€ 70