In opdracht geveild:
(30-30-1)
Mooie kleurenlitho van Alfons Freymuth. Op mooi geschept papier.
Titel: Ruiter
Jaartal: 1989
Afmetingen: 70cm x 50cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood + '89
Ingelijst: Nee
Oplage: 114/145
Conditie: Goed
Het werk is in zeer goede staat. maar het werk heeft wat kreuk aan de uiterste randen. Ingelijst zal dit onzichtbaar zijn (eventueel even een beetje strijken).
Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.
Afhandeling:
Garantie:
Informatie: