Alphons Freijmuth - Alphons Feymuth: Mooie ets/Aquatint. Uruh - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Alphons Freijmuth (1940)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
In opdracht geveild:

Zeer mooie ets/aquatint van Alphons Freymuth. Mooi ingelijst. Kan direct aan de muur.

Titel: Uruh
Jaartal: 1973
Afmetingen: 35cm x 28cm
Afmetingen lijst: 68cm x 53cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Ja, zeer mooi
Oplage: 23/40

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Afhandeling:
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging met een koerier is mogelijk voor 35 euro binnen NL (muv De Eilanden/Zeeuws Vlaanderen)

Garantie:

Informatie: