| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristieke litho van Alphons Freymuth uit 1995. Handgesigneerd, gedateerd en genummerd. Dit is nummer 44 uit een oplage van 100 stuks. In uitstekende conditie, nooit ingelijst geweest.
Afmetingen: 50cm x 65cm (blad), 47cm x 59cm (beeld)
Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O. Als het echt niet anders kan, dan kan het werk goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro) en, belangrijker, op uitdrukkelijk risico van de koper.
| Transport | |
| Garantie | |