Alphons Freijmuth - Alphons Freymuth: Kleurenlitho. Figuur. Ingelijst. - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Alphons Freijmuth (1940)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
In opdracht geveild:
(14-14-1)

Mooi ingelijst. Kleurenlitho van Alphons Freymuth. Kan direct aan de muur

Titel: Figuur
Jaartal: 1982
Afmetingen: 60cm x 44cm
Afmetingen Lijst: 80cm x 60cm
Gesigneerd: Handgesigneerd
Ingelijst: Ja, zeer mooi
Oplage: 160/200

Conditie: Perfect*
Het werk is in perfecte staat.

*
Perfect = (Als) Nieuw
Zeer goed= Niet als nieuw, maar zonder beschadigingen, kleurverlies etc. Hele kleine kreukjes etc kunnen voorkomen, bv aan de randen, maar zijn niet storend.
Goed= Werk is nog in goede staat, maar duidelijk niet nieuw. (zie beschrijving)
Foxed= De vlekjes die ontstaan door ouderdom in het papier.

Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.

Afhandeling:
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging met een koerier is mogelijk binnen Nederland, voor 35 euro m.u.v. Zeeuws Vlaanderen (25 euro extra) en de Eilanden.

Garantie:

Informatie: