Alphons Freijmuth - Alphons Freymuth - Man or animal, zeefdruk - Verkocht

Alphons Freymuth - Man or animal, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Alphons Freymuth - Man or animal, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Alphons Freymuth - Man or animal, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Alphons Freymuth - Man or animal, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Alphons Freymuth - Man or animal, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Alphons Freymuth - Man or animal, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
  • Alphons Freijmuth (1940)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie zeefdruk van Alphons Freymuth uit 1993.  Met potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd (22/100).  Werk heeft nooit ingelijst gezeten, in zeer goede conditie.

Afmetingen: 70cm x 50cm (blad), 65cm x 50cm (beeld)

Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O, maar kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).

Alphons Freijmuth (1940)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Rosser
4324 verkochte items
Alle items (221)