Alphons Freijmuth - TO ARCHIE

Alphons Freijmuth - TO ARCHIE kopen? Bied vanaf 20!
Alphons Freijmuth - TO ARCHIE kopen? Bied vanaf 20!Alphons Freijmuth - TO ARCHIE kopen? Bied vanaf 20!Alphons Freijmuth - TO ARCHIE kopen? Bied vanaf 20!Alphons Freijmuth - TO ARCHIE kopen? Bied vanaf 20!Alphons Freijmuth - TO ARCHIE kopen? Bied vanaf 20!Alphons Freijmuth - TO ARCHIE kopen? Bied vanaf 20!Alphons Freijmuth - TO ARCHIE kopen? Bied vanaf 20!Alphons Freijmuth - TO ARCHIE kopen? Bied vanaf 20!Alphons Freijmuth - TO ARCHIE kopen? Bied vanaf 20!Alphons Freijmuth - TO ARCHIE kopen? Bied vanaf 20!Alphons Freijmuth - TO ARCHIE kopen? Bied vanaf 20!Alphons Freijmuth - TO ARCHIE kopen? Bied vanaf 20!
  • Alphons Freijmuth (1940)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1968
Techniek Ets
Stijl Modern
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 45 x 31 cm (h x b)
Passe-partout 85 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 10
Ets uit 1968.  Oplage 2/10
Ets komt uit de voormalige BKR RIJKSCOLLECTIE.
Blad is met de hoeken geplakt in passe partout.  De plakplaatsen zijn bruin verkleurd. (foto) Helaas komt iets van de bruine verkleuring linksboven onder de passe partout uit. (Detailfoto)
Afmeting afbeelding            45 x 32 cm.
            “        Blad.                         50 x 35,2 cm.

Inclusief passe partout.      85 x 60 cm.

Ivm afmeting Verzending alleen binnen Nederland tegen hoger tarief  (€ 17,50)
ConditieRedelijk
Plakranden zijn bruin verkleurd.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50

Alphons Freijmuth (1940)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  kunstpeer
687 verkochte items
Alle items (46)
60 cm
85 cm
31 cm
45 cm