Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer grote litho van Alphons Freymuth. Titel: Rik. Nummer: 42/135. Afmetingen incl. passe-partout: H120 x b85 cm. Afmetingen voorstelling: H88 x b62 cm. Conditie: in goede staat.
Het werk kan alleen zonder passe-partout verzonden worden. Met passe-partout moet het worden opgehaald of met een koerier worden verzonden.
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Hoek van Holland ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Het werk kan ook worden verzonden met Swift Koeriers voor 50 euro binnen Nederland.
Objectlocatie | Naaldwijk, Nederland |
Starttijd | 9-9-2017 om 20:29 |
Eindtijd | 16-9-2017 om 21:29 |