Ami Bernard Zillweger - Kleurenzeefdruk CABARET Handgesigneerd - Verkocht

Ami Bernard Zillweger - Kleurenzeefdruk CABARET Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1949 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Ami Bernard Zillweger (1942)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Zeer fraaie kleurenzeefdruk van Ami Bernard Zillweger uit 1987.

afmeting blad  65 x 50 cm  in zeer goede staat.

handgesigneerd en genummerd    oplage 100ex.

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-04-2020 om 21:06
Eindtijd:23-04-2020 om 20:45
TLK
23 apr. / 20:44
€ 45